کسانی حرف از مهار توان موشکی ایران می زنند که رو سیاه ترین ظالمان تاریخ هستند
+ پ -
کسانی حرف از مهار توان موشکی ایران می زنند که رو سیاه ترین ظالمان تاریخ هستند

امام جمعه کیش گفت: امروز توان موشکی ایران در صدر اخبار سیاسی جهان قرار گرفته است و امروز کسانی حرف از مهار توان موشکی ایران می زنند که در تاریخ روسیاه ترین در ظلم و تجاوز و غارت هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، حجت الاسلام حسن علیدادی امام جمعه کیش در خطبه های این هفته سیاسی عبادی نماز جمعه با توصیه به رعایت تقوی الهی و تبریک روز ارتش گفت: ارتش پیش از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در میان مردم و بیعت با رهبری در خدمت نظام و رهبر کبیر انقلاب حرکت های ارزشمند و بسیار بزرگی انجام داد.

 

وی افزود: در روزهای سخت پس از پیروزی نیز شاهد خدمت ارتش دین محور و اخلاق محور به اسلام و مسلمین بودیم.

 

خطیب جمعه کیش با تاکید بر اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز از برترین و مقتدرترین ارتش های جهان است اظهار کرد: ارتش در کنار دیگر نیروهای مسلح از تمامیت ارضی جمهوری اسلامی در مقابل توطئه های دشمنان که در خواب می دیدند و تلاش در عملیاتی کردن آن داشتند دفاع کرد.

 

وی با اشاره به اینکه ارتش شجاع و سلحشور ایران اسلامی در تاریخ ایران اسلامی و جهان بی نظیر است سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که بخشی از نیروهای مسلح و جان برکف جمهوری اسلامی را تشکیل می دهند گرامی داشت و افزود: نیروهای مسلح ایران در کنار یکدیگر دفاع مقتدرانه و ضریب امنیت بالا را در کشور رقم زده اند.

 

حجت الاسلام علیدادی با تصریح بر اینکه امروز توان موشکی ایران در صدر اخبار سیاسی جهان قرار گرفته است ابراز کرد: امروز کسانی حرف از مهار توان موشکی ایران می زنند که در تاریخ روسیاه ترین در ظلم و تجاوز و غارت هستند.

 

وی ادامه داد: آمریکایی ها کسانی هستند که اولین بمب های هسته ای را در جهان به کار بردند، تکفیری ها و تروریست ها را تجهیز و مسلح کرده و به کسانی که بر سر یمن و سوریه بمب می ریزند سلاح فروخته اند. ناامنی امروز جهان اسلام ریشه در دفاع آمریکا از تروریست ها دارد.

 

خطیب جمعه کیش بیان کرد: آن ها می گویند که از توان موشکی ایران خاطر جمع نیستند نباید هم باشند چرا که اگر خاطر جمع باشند فردا به منطقه لشکر کشی می کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه اجازه نزدیک شدن به فاصله چندین کیلومتری جمهوری اسلامی ایران به دشمنان داده نخواهد شد تصریح کرد: آن ها باید بدانند که در تیررس ما هستند و هر وقت صلاح باشد و یا کوچکترین تعرض از سوی آن ها مشاهده شود جان سالم به در نخواهند برد.

 

امام جمعه کیش با یادآوری اینکه ایران اسلامی در طول تاریخ به دنبال کشور گشایی ،ظلم و لشکرکشی نبوده مگر برای دفاع از خود افزود: در ۴ دهه که از انقلاب اسلامی می گذرد جمهوری اسلامی ایران نشان داده است که چه به همسایگان و چه دیگر کشورهای جهان چشم داشتی نداشته و به دنبال جنگ نبوده اما کوچکترین حرکت نسنجیده دشمن منطقه را به آتش و جهنمی تبدیل خواهد که آمریکا و اسرائیل که غده سرطانی جهان اسلام است از آن جان سالم به در نخواهند برد.

 

وی با تبریک ولادت امام محمد تقی، جواد الائمه (ع)، حلول ماه مبارک رجب و میلاد مسعود امیرالمومنین علی (ع) را تبریک گفت و تاکید کرد: فرصت راز و نیاز در شب ها وروزهای ماه رجب را که از برترین ماه های الهی و فرصتی برای دوری از مادیات و رسیدن به پروردگار است از دست نداده و از فرصت استثنایی و طلایی اعتکاف بهره بگیرد زیرا انسان به خلوت با خدای خود و راز و نیاز محتاج است.

 

وی خاطرنشان کرد: ماه رجب فرصتی است تا خود را برای عبادتی بسیار بزرگ در ماه مبارک رمضان که گناه سوز است آماه کنیم.

امام جمعه کیش ماه رجب را فرصتی مغتنم برای آشنایی هر چه بیشتر با رفتارها، سلوک و شخصیت پیشوای اول مسلمان جهان امیرالمومنین علی (ع) دانست.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff