کرسی های آزاد اندیشی با موضوع انرژی هسته ای در مدارس جاسک برگزار شد
+ پ -
کرسی های آزاد اندیشی با موضوع انرژی هسته ای در مدارس جاسک برگزار شد

کرسی های آزاد اندیشی با موضوع « انرژی هسته ای» به ابتکار سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش جاسک در مدارس شهرستان برگزار گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مکران نیوز؛ ابراهیم کریمی مدیر آموزش و پرورش شهرستان جاسک در حاشیه برگزاری پنجمین کرسی‌آزاد‌اندیشی در آموزشگاه دخترانه فاطمیه و در جمع دانش آموزان شرکت کننده گفت: جمهوری اسلامی هرگز در صدد استفاده از بمب اتم نبوده و همواره تمام تلاش دانشمندان هسته ای کشورمان بر استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای متمرکز بوده است اما دشمنان ما همیشه می خواستند با این بهانه کشور و انقلاب ما را در بین جهانیان بدنام کنند .

وی افزود : تحریم های وضع شده از سوی شورای امنیت علیرغم تمام سختی و مشقت هایی که برای مردم ما داشت باعث رشد و خودکفایی هایی در صنعت نیز شد .

کریمی تصریح کرد : فتوای مقام معظم رهبری در خصوص حرام اعلام نمودن بمب اتم و درایت و تلاش تیم مذاکره کننده هسته ای این موضوع را برای همه دنیا آشکار ساخت .

مهری پابرجا مسئول سازمان دانش آموزی آموزش و پرورش شهرستان جاسک هدف از برگزاری این کرسی ها در قالب طرح پرسش مهر را ، آشنایی دانش آموزان با انرژی هسته ای صلح آمیز،تقویت روحیه مشارکت جویی و پرسشگری ،شناساندن دستاوردهای انقاب اسلامی و بالا بردن روحیه اعتماد به نفس و خودباوری در دانش آموزان عنوان کرد.

طرح پرسش مهر آموزش و پرورش، اهدافی همچون تقویت روحیه مسوولیت پذیری در بین دانش آموزان و مشارکت آنان و فرهنگیان، تقویت اعتماد به نفس در نسل جوان و نوجوان و تقویت هویت دینی و ملی در نسل نوجوان را دنبال می کند.

روند اجرای طرح پرسش مهر در طول سالیان گذشته  نشان دهنده اهمیت امر تعلیم و تربیت و درگیر کردن ذهن دانش آموزان در موضوعات مهم کشور است تا در کنار فرآیند آموزش، در عرصه های مختلف بتوانند اظهار نظر کرده و در واقع نوعی زندگی اجتماعی را بیاموزند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff