کرسی های آزاد اندیشی باید حریم دین و قانون را رعایت کند
+ پ -
کرسی های آزاد اندیشی باید حریم دین و قانون را رعایت کند

جانشین ناحیه حاجی آباد با بیان اینکه در تریبون ها و کرسی های آزاد اندیشی باید حریم و چهار چوب دینی و قانونی رعایت شود، گفت: اگر در کرسی آزاد اندیشی انتقاد می شود باید منصفانه و سازنده باشدو انصاف رعایت شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد،  کرسی آزاد اندیشی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی حاجی آباد با حضور جانشین ناحیه سپاه حاجی آباد و ریاست دانشگاه آزاد و جمعی از دانشجویان دانشگاه در سالن جلسات دانشگاه برگزار شد.

این نشست با موضوع میزان روابط بین دانشجویان تا چه حد باشد برگزار شد که دانشجویان با بیان نظرات خود و پاسخ کارشناس مذهبی دانشگا اقای کرمی تا حدودی با حد روابط بین دختر و پسر آشنا شدند.

جانشین ناحیه حاجی آباد در این نشست گفت: در تریبون ها و کرسی های آزاد اندیشی باید حریم و چهار چوب دینی و قانونی رعایت شود و انصاف رعایت شود کسی مورد ظلم قرار نگیرد اگر انتقاد می شود منصفانه و سازنده باشد.

محمد میرزاده در ادامه اظهار داشت: حد حدود رابطه بین محرم و نامحرم را دین تعیین می کند که تا چه مقدار روابط مجاز  است و باید به کارشناسان مسائل دینی و منابع دینی و یا نمایندگان مراجع تقلید مراجعه کرد.

میرزاده در پاسخ به سئوال دانشجویان که فقر فساد می آورد اظهار کرد: هیچگاه فقر منجر به فساد نمی شود بلکه این گرایش به فقر فکری و فرهنگی است، هر جا فقر فکری و آگاهی وارد شود ایمان خارج می شود.

 

SAM_0353 SAM_0337 SAM_0342 SAM_0343 SAM_0350 SAM_0353

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff