کجا بودیم کجا کشیده شدیم! یاد رجزخوانی هایمان بخیر
+ پ -
کجا بودیم کجا کشیده شدیم! یاد رجزخوانی هایمان بخیر

شنیدیم ما را در تهران هم تحریم کرده اند بله در کشور جمهوری اسلامی ایران در پایتخت ؛ الان عمق لبخند ها را می فهمم که چقدر تلخ هست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شنیدیم ما را در تهران هم تحریم کرده اند بله در کشور جمهوری اسلامی ایران در کشور خودمان،  الان عمق لبخند ها را می فهمیم که چقدر تلخ هست؛  نفوذ یعنی این؛ صرفا جهت دلواپسان بله باید دلواپس این دولت بود که چه می کند؛ شنیده ها حاکی از آن است که  برخی از مسئولان بلند پایه نظام که در لیست امریکا و کشورهای غربی  هستند و تحریم شده اند  اجازه ندارند در کشورخودشان بله در کشور خودشان در این سمینار که ایران کانکت ۲۰۱۶ است حضورداشته باشند  عمق خنده ها را حالا باید فهمید و همچنین عمق نفوذ  سخت تر از حقوق های نجومی است.

 به این بهانه ی تلخ یادی کنیم از شیرینی های گذشته و مهمترین موفقیت ها و دستاوردهای نظام در آن دوران
۱ – دستیابی به دانش فناوری هسته ای
بزرگترین موفقیت نظام اسلامی در بیست و هشتمین سال از عمر با برکت خود، تکمیل چرخه سوخت هسته ای، دستیابی به فناوری آب سنگین و پیوستن به جمع کشورهای هسته ای جهان بود. علیرغم همه کارشکنی ها، فشارها و در نهایت تحریم ها دانشمندان جوان و مومن ایران اسلامی با خودباوری و بدون اتکاء به متخصصان خارجی، ایران را به قله افتخار آمیز هسته ای شدن نشاندند و مردم به شکرانه این نعمت و توفیق بزرگ در ایام دهه مبارک فجر به جشن و شادمانی پرداختند یادش بخیر حالا کجا هستیم دقیقا کجایم؟
۲ – دستیابی کامل به دانش شبیه سازی و اجرای موفقیت آمیز آن که موجب تحسین و اعجاب دانشمندان و نخبگان علمی جهان شد و ایران را در زمره معدود کشورهایی قرار داد که عمل شبیه سازی را با موفقیت کامل به اجراء در آورد.
۳- کشف و ساخت داروی مهار کننده بیماری ایدز : این موفقیت معجزه آسا باعث شد  انحصار  ساخت این داروها از دست چند کشور پیشرفته مانند آمریکا خارج شده و دانشمندان متعهد این مرز و بوم، علاوه بر تامین نیاز داخلی و به صورت رایگان قرار دادن این دارو در اختیار نیازمندان ، با درخواست و اعلام نیاز بسیاری از کشورها مواجه شدند و نظام اسلامی اعلام نمودند که با بهای بسیار ارزان حاضر است این دارو را در اختیار همه ی کشورها قرار دهد یادش بخیر حالا کجا هستیم دقیقا کجایم؟
۴ – دستیابی به تکنولوژی و دانش درمان ضایعات نخاعی : که تا کنون ده ها نفر از بیماران دارای ضایعات نخاعی توانسته اند بهبودی خود را به دست آورند و در آینده ی بسیار نزدیک ایران پذیرای بیماران نخاعی از سراسر جهان خواهد شد و تولید دارو های نوترکیب. یادش بخیر حالا کجا هستیم دقیقا کجایم؟
۵ – اقتصاد و صنعت : شعار عدالت به محوری ترین شعار نظام اسلامی و دولت عدالتخواه تبدیل شد و تدبیر و درایت رهبر معظم انقلاب و عزم جدی دولت عدالت محور در خصوص اجرایی شدن اصل ۴۴ قانون اساسی و کاهش تصدی گری دولت در عرصه اقتصاد و تسریع در خصوصی سازی از گامهای مهم در سازماندهی اقتصاد ایران است که در سالها ی بعد با استواری بیشتر تداوم خواهد یافت و انعقاد قرار دادهای بزرگ صنعتی با سایر کشور ها علیرغم تلاش بدخواهان و تحریم های شورای امنیت از موفقیت های بزرگ نظام در آن سالها بود و همچنین انعقاد بزرگترین قرار داد صنعتی تاریخ ایران به ارزش ۴/۳ میایارد دلار که جهانیان را متقاعد ساخت که تحریم ها  هیچگونه تاثیری در روند رو به رشد صنعتی شدن ایران نخواهد داشت ولی حالا شاهد آن هستیم که آب خوردن ما و حتی نفس کشیدن ما به تحریم ها بستگی دارد !!!!  یادش بخیر حالا کجا هستیم دقیقا کجایم؟
 ۶ – در بعد سیاسی چه عرصه سیاست داخلی و خارجی : موفقیت های خیره کننده ای چون تاثیرگذاری معنوی و سیاسی بر حاکمیت مردمی و اسلامی در عراق و انزوای آمریکا و انگلیس با افشاگری و تحرکات گسترده دیپلماسی سیاستمداران عزتمند ایران اسلامی و تقویت همگرایی منطقه ای، ایجاد ائتلاف قدرتمند با کشورهای آمریکای لاتین ، همسویی  جنبش عدم تعهد با ایران و حمایت همه جانبه ی آن از حق هسته ای نظام اسلامی از دیگر ثمرات تحرک گسترده ی دیپلماسی نظام اسلامی بود . یادش بخیر حالا کجا هستیم دقیقا کجایم؟
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff