کباب حلبی سنتی جدید در سفرهای تفریحی مردم
+ پ -
کباب حلبی سنتی جدید در سفرهای تفریحی مردم

کباب حلبی در هفته های اخیر و با توجه به خنک شدن هوا در شهرستان بستک و افزایش سفرهای مردم به دامن طبیعت مورد توجه بسیار از مردم قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز

به نقل از جهانگیریه، سفرهای تفریحی یکی از مواردی است که تمام مردم دنیا در زندگی روزانه خود بهترین زمان را به آن اختصاص می دهند، بعد از زمان و مکان غذا است که در تفریحات مورد توجه قرار می گیرد.

ما مردم ایران معمولا ترجیح می دهیم در تفریحات خود کباب مصرف کنیم و آن را خودمان تهیه کنیم ، اما اینکار سخت و تخصص خاص خود را می طلبد.

کباب حلبی سبک جدیدی است که سختی کباب زدن های سنتی را کمتر کرده و نیازی به زغال و سیخ ندارد و حتی با خار و خاشاک هم می توان آن را تهیه کرد.

مهمترین ابزار در این نوع کباب حلب است که دسترسی به آن کار دشواری نیست ،درباره حلب بهتر است قبل از هر چیز آن را در آتش بیاندازید تا رنگ هایش بسوزد.

اگر آتشی ملایم تهیه کنید شما می توانید حدود ۴۵ دقیقه یک کباب خوشمزه را تهیه کنید.

این نوع کباب در هفته های اخیر و با توجه به خنکی هوا در شهرستان بستک و افزایش سفرهای مردم به دامن طبیعت مورد توجه بسیار از جوانان قرار گرفته است.

این سبک کباب زدن دو ویژگی برتر نسبت به کباب سنتی دارد که عدم دود زدگی گوشت و سهولت در پخت آن می باشد.

این نکته حائز اهمیت است اگر در تفریحات خود می خواهید این سبک کباب پختن را بکار بگیرید مواظب طبیعت باشید چون این نوع کباب به آتش بیشتر و شعله ورتری نیاز دارد که ممکن است در اثر بی توجه موجب آتش سوزی شود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff