کاهش فقر وظیفه تمام ارگانهای دولتی و غیر دولتی است
+ پ -
کاهش فقر وظیفه تمام ارگانهای دولتی و غیر دولتی است

مدیر کمیته امداد بستک با بیان اینکه گسترش فقر در جامعه به معنی گسترش آسیب های اجتماعی و معضلات فرهنگی است گفت : تمامی ارگانها برای کاهش فقر در جامعه باید فعال شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ، پرویز هاشمی پور مدیر کمیته امداد بستک گفت : رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی مددجویان و توسعه مشارکتهای مردمی است و ایجاد اشتغال نقش عمده ای در توانمند نمودن خانواده های تحت حمایت دارد .

 

وی گفت : نباید اجازه داد فقر در جامعه گسترش یابد و باید تمام ارگان های دولتی و مردمی و خیرین محترم در این زمینه ورود کنند ، زیرا گسترش فقر به معنی پایین آمدن سطح تحصیلات ، گسترش ناهنجاری های جامعه و مشکلات فرهنگی است که اگر از آنها پیشگیری نشود در آینده از بین بردن عوارض آن نیاز به هزینه ها و زمان بیشتری خواهد داشت .

 

مدیر  کمیته  امداد بستک گفت : بحمدالله در شهرستان بستک اکثر مسئولین این دغدغه را دارند که از گسترش فقر جلوگیری شود و امیدوارم در آینده قدم های جدی بخصوص در زمینه اشتغال زایی برداشته شود .

 

وی در ادامه افزود : امروز به همراه معاون فرماندار و بخشدار جناح از چند نیازمند عیادت کردیم و مشکلات آنها را از نزدیک مشاهده نمودیم  .

 

پرویز هاشمی پور به خبرنگار جهانگیریه گفت : همه ارگان ها باید در  زمینه جلوگیری از گسترش فقر در جامعه به کمیته امداد کمک کنند .

 

وی با اشاره به مشکلات بوجود آمده به دلیل خشکسالی در مناطق روستایی اظهار داشت: مهمترین دغدغه مناطق روستایی بحث مهاجرت به شهرها به دلیل خشکسالی های متوالی است، بنابراین نیاز است با اجرای سیاستهای تشویقی زمینه مهاجرت معکوس روستائیان فراهم شود.

 

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff