کاهش سوانح رانندگی و افزایش ایمنی یکی از اهدف شکل گیری شورای ترافیک است
+ پ -
کاهش سوانح رانندگی و افزایش ایمنی یکی از اهدف شکل گیری شورای ترافیک است

رادمهر فرماندار پارسیان ، کاهش سوانح رانندگی و افزایش ایمنی و پایدارسازی آن از وظایف اصلی شورای ترافیک شهرستان است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ،جلسه شورای ترافیک شهرستان پارسیان به ریاست محمد رادمهر فرماندار پارسیان و با حضور نماینده شرکت حمل و نقل و پایانه های شهرستان بندرلنگه و کیله اعضا در محل فرمانداری پارسیان برگزارشد .

فرماندارپارسیان با اشاره به اهمیت اجرای صحیح قانون در ایجاد امنیت عمومی و سلامت جامعه در زمینه‌های مختلف اظهار داشت: کاهش سوانح رانندگی و افزایش ایمنی و پایدارسازی آن از وظایف اصلی شورای ترافیک است که نیاز به برنامه‌ریزی دقیق و فرهنگ‌سازی گسترده دارد.

نماینده عالی دولت در شهرستان پارسیان گفت: کاهش سوانح رانندگی نیازمند تلاش جدی و بی وقفه و عزم همگانی و از همه مهمتر به کار گیری ساز و کار مدیریتی است .

فرماندارپارسیان بابیان اینکه وضعیت ترافیکی هر شهر نمادی از وضعیت فرهنگی آن است بر مساعدت و مسئولیت‌پذیری مسئولان شهرستانی به‌ویژه اعضای شورای ترافیک در شناسایی نقاط حادثه‌خیز و مشکلات ترافیکی و حمل‌ونقل و ارائه راهکارهای علمی و عملی متناسب با فضای شهر و اجرای صحیح و کامل قانون در این شهرستان تأکید کرد.

فرماندار با تأکید بر تلاش شورای ترافیک در حل مشکلات ترافیکی و حفظ جان مردم شهرستان بیان داشت: استانداردسازی معابر، تسهیل ترافیک در شهر و ایمن‌سازی معابر عمومی در راستای حفظ ایمنی و امنیت جان عابران پیاده و رانندگان از اهداف شورای ترافیک است ازاین‌رو رضایت عمومی مردم اعم از رانندگان و عابران با اجرای طرح‌های کارشناسی شده باید راهکار اصلی این شورا باشد.

فرماندار پارسیان گفت : مصوبات جلسه شورای ترافیک نباید در حد یک نوشته باقی بماند و اجرایی نشود، باید برای اجرای صحیح و درست آن تمام اعضا تلاش کنند.

فرماندار پارسیان در پایان همچنین به نصب تجهیزات مورد نیاز در اتوبان پارسیان به بندر لنگه و عسلویه وعلائم شناسایی و تابلو ها برای شهرها و روستاهای شهرستان را مورد تاکید قرار داد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff