کالاهای اساسی به موقع تامین و در بازار توزیع شود/مردم در زمان خرید درخواست فاکتور کنند

فرماندار حاجی‌آباد در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان گفت:کالاهای اساسی به موقع تامین و در بازار توزیع شود،مردم در زمان خرید درخواست فاکتور کنند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزحمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد در نشست ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه هدف اصلی از برگزاری این جلسات ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی است، اظهار کرد: این نشست ها باید منجر به ساماندهی بازار شود.

جهانگیری با تاکید بر افزایش نظارت بر بازار به صورت میدانی گفت:در جهت ساماندهی قیمت حمل شن و ماسه کامیون داران و دستگاههای اجرایی مربوطه موظفند طی یک هفته اتحادیه تشکیل و قیمت ها به صورت قانونی ساماندهی شوند.

وی اضافه کرد: کامیون دارانی که به صورت غیرقانونی اقدام به حمل بار می کنند توسط پلیس راهنمایی و رانندگی توقیف خواهند شد.

وی ادامه داد:کامیون داران در مهلت یک هفته ای جهت ساماندهی قیمت حمل شن و ماسه موظفند اتحادیه تشکل دهند، کامیون دارانی که به صورت غیرقانونی حمل بار داشته باشند توقیف خواهند شد، اقدامات دستگاه‌های اجرایی برای مردم باید امیدوارکننده باشد.

رییس ستاد تنظیم بازار تاکید کرد: جلسات و نظارت بر بازار باید خروجی داشته باشد ، اقدامات دستگاه‌ها باید برای مردم امیدوارکننده باشد.

فرماندار حاجی‌آباد ادامه داد: مردم برای پیگیری حقوق خود باید از اصناف درخواست فاکتور کنند و این باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

جهانگیری خاطرنشان کرد: بخشداران احمدی و فارغان عاملین توزیع کالاهای اساسی معرفی تا کالاها به صورت مستقیم از استان ارسال و هزینه‌ها کاهش یابد