کاشت یک درخت در هفته درختکاری به نام شهید شاخص رسانه هرمزگان
+ پ -
کاشت یک درخت در هفته درختکاری به نام شهید شاخص رسانه هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) یک اصل نهال به مناسبت هفته درختکاری و منابع طبیعی در مرکز آموزشی خاتم الانبیاء به نام شهید شاخص رسانه هرمزگان یوسف دقت کاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان در حاشیه مراسم کاشت درخت در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار کرد: ما نیاز به هوای پاکیزه و تصویه شده داریم شادابی و نشاط حاصل وجود فضای سبز است، دین مبین اسلام و ائمه اطهار (علیه السلام) سفارش و تاکید زیادی را در ایجاد درختکاری نموده اند.

وی در رابطه با اینکه اگر به این مهم کم توجهی نماییم خسارت می بینیم ، افزود: متاسفانه برخی از ما ها به دلایل مختلف باعث خسارت به محیط زیست شده ایم و مطمئنا دود تخریب این مراتع به چشم خودمان می رود.
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان بیان کرد: این که امروز به مناسبت هفته درختکاری در مرکز آموزشی سپاه امام سجاد (ع) اقدام به کاشت نهال نموده ایم این است که مرکز آموزشی می تواند یکی از آموزش هایش به بسیجیان و جوانان پرشور و پرتلاش این انقلاب اهمیت دادن و فرهنگ سازی در زمینه کاشت درخت و نهادینه کردن این امر مهم در بین آن عزیزان باشد.
ترابی در بیان اهمیت درختکاری اظهار کرد: یک هفته بود که به علت ماموریت و خصوصا حضور در اردوگاه راهیان نور سپاه استان و پیگیری امورات برنامه های راهیان نور در استان حضور نداشتم اما چون برنامه کاشت درخت به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری از اهمیت خاصی برخوردار می باشد مستقیا از فرودگاه به این برنامه آمده ام.
وی خاطرنشان کرد: توصیه ای که ما انتظار داریم بسیجیان ما انجام دهند این است که در کاشت هر درخت به صرف اینکه یک درخت بکاریم نباشد بلکه به نام یک شهید این کار صورت پذیرد، در هنگام کاشت درخت چهره ی یک شهید را به یاد بیاورید و درخت را به نام یک شهید بکارید و مطمئن باشید که شهید کار ما را جلو می برد.
انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff