کاستن کینه از دشمنان نظام به ویژه آمریکا خطری جدی است
+ پ -
کاستن کینه از دشمنان نظام به ویژه آمریکا خطری جدی است

امام جمعه پارسیان با اشاره به رفتار برخی مسئولان داخلی نسبت به آمریکا گفت:کم شدن بغض و کینه نسبت به آمریکا و دشمنان اسلام یک خطر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان با دعوت مردم به تقوای الهی، روز شهادت امام جواد (ع) را تسلیت و با اشاره به کلامی از آن امام همام، مردم را از نفاق با خالق و مخلوق بر حذر داشت.

وی با اشاره به گزارش وزیر ارشاد در خصوص آسیب‌های فرهنگی مانند رفت و آمدهای زیاد به خارج و آموزش مدلینگ و نشر آن در داخل، استفاده نامناسب از فضاهای مجازی و چاپ رمان‌های مبتذل اظهار کرد: کدامین تدبیر در این حوزه‌های گوناگون زمینه امید بیشتر جامعه و مردم را فراهم نموده است؟ و جای بسی سؤال است که کارنجات و شرکت‌های زیادی تعطیل شد و آب از آب تکان نخورد، چطور است که با تعطیلی چند کنسرت داد برخی افراد درآمده است.

خطیب نمازجمعه پارسیان در ادامه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری اشاره و تأکید کرد: کافی است مسؤلان و مدیران به دو سفارش مقام معظم رهبری نگاه راهبردی و اجرایی داشته باشند آن جا که می‌فرمایند، مسؤلان نظام نباید طوری زندگی کنند که تجمل و اسراف، فرهنگ شود و دولت نباید به هیچ وجه خود را سرگرم بحث‌های انتخاباتی کند بلکه تا آخرین روز کاری برای حل مشکلات برنامه‌ریزی کند.

وی با اشاره به مناسبت سالگرد یوم الله قیام ۱۷ شهریور و کشتار جمع زیادی از مردم بی دفاع توسط رژیم منحوس پهلوی گفت:کم شدن بغض و کینه نسبت به دشمنان اسلام مخصوصا آمریکایی که پشت همه حوداث انقلاب بوده یک علامت خطر است.

امام جمعه پارسیان رفتار آمریکایی‌ها را همانند رفتار فرعون تشبیه کرد که با آمدن موسای زمان حضرت امام خمینی(ره)تخت و بخت آنها را واژگون کرد و این همان عامل دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی است.

وی با تبریک سالروز ازدواج حضرت علی(ع)و حضرت فاطمه(س)علت بالا رفتن سن ازدواج را تصورات و سنتهای غلط در ازدواج دانست که آنها مانع رواج ازدواج می‌شود و باید نقض گردد تا جوان در حال گرمی دوران جوانی یک ازدواج ماندگاری داشته باشد.

میرزایی از حضور استاندار هرمزگان در افتتاح پروژه‌های دولت به ویژه گاز رسانی و سفر سردار فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران به پارسیان و بازدید از فعالیت‌های بیت الزهرا تشکر و قدردانی کرد.

وی همچنین خواستار تسریع در اجرایی شدن صنایع انرژی بر در منطقه شد و افزود: همه مردم و مسئولان در راستای تقویت و استحکام ساختار داخلی و خودکفایی باید به این پروژه ملی کمک کنند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff