تبلیغات تبلیغات تولید ایرانی تبلیغات تبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 471348
تاریخ انتشار:جمعه ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
در خطبه های نماز جمعه سراسر استان هرمزگان عنوان شد؛

کارگران، ستون فقرات اقتصاد کشور هستند/ جوانان با وجود تبلیغات دشمن،انقلابی مانده اند

نماز جمعه این هفته با شرکت آحاد مردم استان هرمزگان در مصلاهای سراسر استان برگزار گردید که ائمه جمعه استان در خطبه های نماز عبادی و سیاسی به مهمترین مسائل روز کشور ،منطقه ای و جهانی اشاره کردند.

کارگران، ستون فقرات اقتصاد کشور هستند/ جوانان با وجود تبلیغات دشمن،انقلابی مانده اند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛نماز جمعه این هفته با شرکت آحاد مردم استان هرمزگان در مصلاهای سراسر استان برگزار گردید که ائمه جمعه استان در خطبه های نماز عبادی و سیاسی به مهمترین مسائل روز  کشور ،منطقه ای و جهانی اشاره کردند.

بندرعباس:کارگران، ستون فقرات اقتصاد کشور/کمک ۵ میلیاردی شهرداری به مسجدجامع دروغ است

آیت الله غلامعلی  نعیم آبادی، امام جمعه بندرعباس در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته بندرعباس با اشاره به اینکه خبرهای مربوط به پرداخت ۵ میلیارد تومان پول از شهرداری برای کمک به مسجد جامع دروغ است، اظهار کرد:خبر هایی مبتنی بر اینکه شهرداری از حقوق کارگران برای کمک به ساخت مسجد استفاده کرده است، منتشر شده که قطعا دروغ محض است.

امام جمعه بندرعباس ادامه داد: مساجد به طور مسقیم نمی توانند از مراکز دولتی هزینه دریافت کنند؛ در واقع حتی هزینه ای که به سازمان تبلیغات و سازمان اوقاف نیز واگذار می شود برای کمک به مساجد است.

نعیم آبادی با اشاره به اینکه شهرداری نقش یک ترانزیت را داشته، بیان کرد: شهرداری و شورای شهر اگر این پول را به مسجد پرداخت کنند خدمتی کرده اند که برگ زرینی در کارنامه خدمت آن ها به مردم خواهد بود.

وی بیان کرد: استاندار قبلی در دوره کاری خود به مسجد کمکی نکرد، استاندار کنونی خواستار این بود که بزرگترین مسجد جامع استان هرچه زودتر به طور کامل ساخته شود به همین دلیل درخواست ۵ میلیارد هزینه را ارائه کردند که این مقدار پس از واریز شدن به شهرداری بندرعباس برای انجام امورات مسجد جامع صرف شود.

امام جمعه بندرعباس در ادامه یاد آورد شد : طبق گفته استاندار هرمزگان اگر شهرداری نخواهد این هزینه  را پرداخت کند، از ورود این هزینه به صندوق شهرداری جلوگیری خواهد شد.

نعیم آبادی با اشاره به شایعات مبتنی بر اینکه از بازاریان با اجبار پول بری ساخت مسجد الهادی دریافت شده است، تصریح کرد: متاسفانه یک خبرنگار این خبر کذب را نشرداده، در صورتی که همه می دانند خود بازاریان اقدام به ساخت این مسجد کرده اند و این کمک نیز بدون اجبار و توسط خود بازاریان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه مجموع کمک های مردمی به مسجد جامع بندرعباس حدود ۶ میلیون تومان بوده است، تصریح کرد: بخشی از اعتبار برای ساخت این مسجد توسط وزیر ارشاد در دولت قبل صورت گرفته  که مبلغ آن ۲ میلیارد تومان بوده و بخش دیگر آن نیز از فروش قسمت هایی از زمین مسجد جامع بوده است.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به قرار گرفتن در آستانه نیمه شعبان و روز سربازان گمنام، افزود: سربازان گمنام موثرترین نیروها در تامین امنیت هستند، همچنین در این ایام با آذین بندی شهر باید شعائر اسلام را به نمایش گذاشت.

نعیم آبادی با اشاره به اینکه کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند، خاطر نشان کرد: بزرگترین و ارزشمندترین نیروها کارگران هستند که با تلاش های خود مانع از توقف چرخه اقتصاد کشور می شوند.

کیش:سربازان گمنام مصداق مومنین در قرآن هستند/ضرورت رسیدگی به حقوق معوقه کارگران و ایجاد تشکل کارگری در جزیره کیش

حجت الاسلام احمد حسن زاده امام جمعه کیش در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه با توصیه به رعایت تقوی در همه شئون زندگی با تبریک میلاد مسعود امام عصر(عج) و به همین مناسبت روز سربازان گمنام امام زمان(ع)، اظهار کرد: این نام توسط امام راحل(ره) برای کسانی که در جبهه اطلاعات خدمات ارزشمندی به جامعه اسلامی انجام می دهند؛ انتخاب شده است.

وی با تبریک این روز به مسئولان و مجموعه وزارت اطلاعات و حراست در کشور و به ویژه در جزیره کیش، از همکاری فکری و فرهنگی این نهادها با دفتر امام جمعه کیش تقدیر کرد و افزود: وزارت اطلاعات تا به حال خالص و سالم باقی مانده است.

امام جمعه کیش تلاش برای حفظ انسجام ملی، اجتماعی و سیاسی در کشور، شناسایی و کشف فعالیت های پنهان سرویس های اطلاعاتی دشمن، تامین امنیت جامعه، مقابله با فرقه ها و جریان های سودجو و انحرافی، مبارزه با تروریسم را از جمله تلاش ها و ایثارگری های سربازان گمنام امام زمان(ع) عنوان کرد و افزود: امنیت امروز ما مرهون خدمات و اقدامات نیروهای ارزشی اطلاعات و حراست در کشور است.

وی با تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، الگو گیری جوانان از حضرت علی اکبر(ع) در زندگی را از موارد مهمی برشمرد که باید مورد توجه قرار دهند زیرا خیر دنیا و آخرت در آن نهفته است.

خطیب جمعه کیش در این خصوص به مسئولان کشور نیز تاکید کرد: جوانهای کشور ظرفیت عظیم و سرمایه های انسانی بزرگی هستند که مسئولان و برنامه ریزان کشور در برنامه ریزی های خود باید به این ظرفیت ها توجه کنند.

وی با تبریک روز جهانی کار و کارگر این روز را به قشر ارزشمند و زحمتکش کارگر تبریک گفت و افزود: کارگران از ارزشمندترین و سودمندترین طبقات و اقشار جامعه هستند که چرخ های عظیم بشری با دستان آنها به حرکت در می آید.

حجت الاسلام حسن زاده با تاکید اسلام بر اهمیت گرامیداشت کار و کارگر، افزود: پیامبر گرامی اسلام  (ص) بر دستان کارگران بوسه می زد و این نشان از ارزش کار در دین مبین اسلام دارد.

وی با تاکید بر اینکه زیبایی های بصری و چشم نوازی که در جامعه و به ویژه در جزیره زیبای کیش دیده می شود محصول زحمات کارگران است، نکاتی را متذکر شد.

امام جمعه کیش افزود: در جزیره کیش نیاز به ایجاد تشکل کارگری با هر عنوان جهت دفاع از حق و حقوق کارگران ضروری است و باید کمیسیون کارگری و نمایندگان کارگران در آن حضور داشته باشند.

وی با اشاره به وضعیت مسکن نامناسب کارگران در جزیره نیز تصریح کرد: متاسفانه کارگران از لحاظ مسکن در کیش وضعیت خوبی ندارند و باید برای آنان مسکن مناسب تامین شود.

خطیب جمعه کیش تاکید کرد: بهسازی مسکن، بهداشت، بیمه، فضاهای ورزشی، دینی، خدماتی و بهداشتی از دیگر دغدغه های کارگران در جزیره کیش است که باید مورد توجه مسئولان قرار گرفته و برای رفع آن ها اقدام کنند.

وی با اشاره به معوقات برخی کارگران به مدت ۱۵ ماه، عنوان کرد:حل مشکلات و پرداخت معوقات کارگران از دیگر نکاتی است که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

حجت الاسلام حسن زاده با تبریک روز معلم و گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری، معلمان را انسان های بزرگی خواند که بی توقع تلاش می کنند و هدایت و آموزش فرزندان جامعه اسلامی را برعهده دارند.

وی همچنین روز شوراها، روز ملی خلیج فارس و ایمنی حمل و نقل را گرامی داشت.

نماز جمعه این هفته کیش به امامت حجت الاسلام حسن زاده و با حضور مردم مومن جزیره کیش در مصلای شهر برگزار شد.

میناب:اهمیت کار عقیدتی در نیروهای مسلح بیشتر مورد کنکاش قرارگیرد

حجت الاسلام محمدحسین معتمدی‌فر ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با تبریک ولادت امام زمان (عج) اظهارداشت: نهج‌البلاغه حضرت علی (ع) مهجور است و باید از مهجوریت درآید؛ آن را بخوانیم و بدان عمل کنیم.
وی افزود: مهجوریت فرهنگ اهل بیت علیهم السلام، مهجوریت علم است.
خطیب جمعه میناب خاطر نشان کرد: چرا امام زمان (عج) ظهور نمی‌کند زیرا فرهنگ آن مهجور است.
معتمدی‌فر افزود: مهدویت یک فرهنگ است و هیچ امامی از آن استفاده ابزاری نکرد و در جامعه هم هیچ کس حق استفاده ابزاری از آن ندارد.
وی گفت: شهید مطهری فهمید که عاشورا نیاز به پالایش دارد و ایشان پالایشگر بزرگ دینی بود.
خطیب جمعه میناب اضافه کرد: باید اهمیت کار عقیدتی در نیروهای مسلح بیشتر مورد کنکاش قرارگیرد.
معتمدی‌فر باتبریک روز معلم و کارگر گفت:همه روزها روز معلم است و معلمان باید دو ویژگی مقبولیت و محبوبیت سرلوحه کارخود قرار دهند.
وی در پایان افزود: روز کارگر را جدی بگیرید کار تولید کنید و حرمت کارگران را نگهدارید.

 

توکهور و هشتبندی:مسئولان برای اصلاح راه ارتباطی خطرناک و حادثه خیز توکهور-هشتبندی به میناب، چاره ای بیاندیشند

حجت الاسلام محمد بارانی خطیب جمعه توکهور-هشتبندی در اجتماع باشکوه نمازگزاران جمعه با اشاره به روزِ ایمنیِ حمل و نقل ؛آنرا یک موضوع مهم ارزیابی کرد و با بیان اینکه ایران رتبه هشتم دنیا در تلفات جاده ای را داراست گفت:در طول سالهای گذشته شاهد خدمات مناسبی در همه بخش های حمل نقل(هوایی؛ریلی؛دریایی و جاده ای )از ناحیه نظام اسلامی بوده ایم اما باتوجه به نقش ۹۰ درصدی حمل و نقل جاده ای در کشور باید به این موضوع توجه بیشتری بشود.

خطیب جمعه توکهور و هشتبندی عامل انسانی و خودرو را از دیگر محورهای ایجاد ایمنی در راهها معرفی کرد و با تاکید بر رعایت قوانین توسط رانندگان و ایمن سازی و رعایت استانداردهای ساخت خودرو در کشور؛به نقش جاده ی ایمن و استاندارد در جلوگیری از حوادث جاده ای اشاره کرد و افزود:درخواست مردم توکهور-هشتبندی اصلاح جاده خطرناک به مرکز شهرستان است که باید هر چه سریع تر عملیات اجرایی آن دوباره آغاز شود و در آن باید اصلاح پیچ های خطرناک وکوتاه شدن مسیر مدنظر قرار بگیرد.
حجت الاسلام بارانی در پایان این بخش از سخنانشان ،از انجام فاز اول این مسیر و همچنین آسفالت راههای روستایی تشکر و قدردانی کردند.
وی با تبریک میلاد حضرت علی اکبر(ع )و روز جوان ؛ضمن توصیه به جوانان برای الگوگیری از ایشان در کسب کمالات معنوی، اخلاقی و رشد شخصیتی و دانستن قدر دوران جوانی اظهار کرد:مسئولان به نیروهای جوانِ انقلابی اعتماد کنند و تجربه نیز ثابت کرده که هر کجا جوانان؛ با روحیه بانشاط و جهادی ،اجازه ورود پیدا کردند ، رضایت مردم و پیشرفت کشور را رقم زده اند.
بارانی با گرامیداشت روز شوراها؛به جایگاه شورا و مشورت در اسلام و قانون اساسی اشاره و در بیان توصیه ای به شوراها اذعان کرد:پرهیز از سیاست زدگی؛نگاه حزبی و گروهی ؛و ایجاد فضای همدلی و برادری برای خدمت صادقانه به مردم و جلب رضای الهی باید همیشه مورد توجه شوراهای محترم باشد و خدارا شاکریم که شاکله کلی شوراهای بخش و شهر در توکهور-هشتبندی این شاخصه ها را دارا هستند.
وی کارگران را از شریف ترین و زحمتکش ترین اقشار جامعه دانست و ضمن تبریک روز کارگر به نقش این قشر در دوران انقلاب و جلوگیری از التهابات اول انقلاب اشاره کرد و گفت:کارگر زحمتکش نیاز به حمایت مردم و مسئولین دارد و امیدوارم امسال که به نام حمایت از تولید و کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده است مردم و مسئولان با خرید کالای ایرانی از دسترنج کارگران ایرانی حمایت کنند.
حجت الاسلام بارانی با گرامیداشت روز معلم ، ضمن توصیه فرهنگیان به الگوگیری از استاد شهید مرتضی مطهری تصریح کرد:شهید مطهری به دنبال تربیت نسلِ جوانِ مومن و انقلابی بود لذا همه اساتید و معلمان نیز باید این هدف والا را برای خود انتخاب کنند‌
امام جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به میلاد حضرت ولی عصر علیه السلام و روز سربازان گمنام امام زمان(عج)، مجموعه وزارت اطلاعات را چشم تیزبین نظام اسلامی معرفی و لقب سربازان گمنام امام زمان (عج) توسط امام راحل را مدال افتخاری برای این مجموعه دانست و ضمن تجلیل از مجاهدت های شبانه روزی و خاموش این عزیزان گفت:سربازان گمنام امام زمان (عج) شبانه روز مقتدرانه کار و تلاش میکنند و شهید میدهند اما نام و نشانی ندارند و فقط خدای تبارک و تعالی نظاره گر بر جهاد این فرزندانِ انقلابیِ امام و رهبری است.
وی در پایان خطاب به مجموعه وزارات اطلاعات خاطرنشان کردند:شما باید گمنام و بی نشان باشید اما در پیشگاه الهی و محضر حضرت ولی عصر(ع)مقام و مرتبه بالایی دارید و قطعا ملت ایران هم از شما قدردانی میکنند و این امنیت؛آرامش و آسایش در منطقه ای که تمام گرگ های بین المللی برای برهم زدن آن دندان طمع تیز کرده اند را حاصل مجاهدت شما می دانند.
پارسیان:نفوذ سخنان ترامپ در برخی مسئولان داخلی/ انقلابی ماندن خیل عظیم جوانان با وجود تبلیغات دشمن /با مصرف علنی قلیان در شهر برخورد شود

حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه، با تبریک میلاد بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه در نیمه شعبان و با اشاره به هدف انبیا و پیامبران خدا نسبت به اجرای عدالت اجتماعی گفت: با وجود سعی و تلاش انبیا برای استقرار عدالت و مقابله با ظلم و ستم ، ایشان نتوانستند عدالت به طور کامل را در همه عالم به معنای واقعی اجرا کنند که با استقرار حکومت مهدوی(عج)، عدالت واقعی در همه مراتب انسانیت در عالم اجرا می گردد.

میرزایی، با اشاره به وظایف منتظران ظهور اظهار کرد: منتظران ظهور مکلف هستند با تمام توان کوشش کنند تا قانون عدل الهی در کشور ولی عصر(عج) حاکم شود و از تفرقه، نفاق و دغل بازی بپرهیزند و در جهت پیشبرد انقلاب اسلامی کوشا باشند.

امام جمعه پارسیان به ۱۱ شعبان، ولادت حضرت علی اکبر(ع)و روز جوان اشاره و تصریح کرد: خیل عظیمی از جوانان با وجود هجوم بی سابقه ابزارهای تبلیغی و با شگردهای گوناگون فرو ریختن ایمان، مؤمن و انقلابی هستند.

وی ادامه داد: حضور در مراسمات دینی مانند اعتکاف و تقاضاهای زیاد برای حضور در جبهه های مقاومت نشان از روحیه انقلابی و دینی جوانان امروز دارد؛ لذا دشمن تلاش می کند مسیر جوانان را با سبک غربی عوض کند از این رو تربیت نسل جوان متدین، شجاع، باسواد و انقلابی باید مد نظر همه متولیان امر باشد.

خطیب نماز جمعه پارسیان، با اشاره به ۵ اردیبهشت ماه سالروز شکست یکی از دقیق ترین کودتاهای آمریکا علیه انقلاب اسلامی گفت: نکته مهم به عنوان الگوی مدیریتی پیش روی همه دولت ها، عنصر مهم معنویت است.

میرزایی، با اشاره به این نکته که نه کارتر بهتر از ترامپ بوده و نه ترامپ امروزی قوی تر از کارتر، اما چه شده که برخی از سخنان ترامپ در برخی از مسئولان اثر پذیر می شود، گفت: دوری از معنویت و عمل نکردن به قرآن همچنان که مقام معظم رهبری در دیدار قاریان و حافظان قرآن فرمودند عامل اصلی ذلیل شدن و سر خم کردن در مقابل آمریکا است.

وی افزود: لازم نیست کسی به زور وارد بهشت شود اما مسئولان محترم باید زمینه رشد معنوی را در جامعه اسلامی ایجاد کنند و با توجه به محاسبات معنوی مانع از پذیرش ذاتی گناه باشند که نمونه آن برای ال سعود در مقابل آمریکا اتفاق افتاده است.

امام جمعه پارسیان با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی عنوان کرد: یکی از اساسی ترین روش های مقابله با استعمار دشمنان مخصوصا در مقابله با تحریم های اقتصادی و شکوفایی ملی، حمایت از محصولات داخلی است.

خطیب نماز جمعه پارسیان، به مجاهدت علما و مفاخر ایرانی در دوران معاصر در حمایت از کالای ایرانی اشاره و ادامه داد: با این روش راه را بر نفوذ بیگانگان می بستند و مردم هم حاضر نبودند در ازای بهره مندی از لذت کالای خارجی به استقلال و دیانت خود چوب حراج بزنند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان پارسیان، در خصوص تذکر پلیس به فردی که کشف حجاب کرده بود و به تبع آن حاشیه سازی عده ای که چشمان خود را به واقعیت بستند، گفت: وقتی شخصی گناه فاحش انجام داده و شروع به فحاشی می کند وظیفه پلیسی که قسم خورده تا حافظ احکام اسلامی باشد چیست؟ایستادگی فرمانده نیروی انتظامی کشور در برابر هیاهوی غوغاسالاران و حمایت از پلیس وظیفه شناس قابل ستایش است و از فرزند انقلاب جز این هم انتظار نمی رود.

رئیس شورای فرهنگی شهرستان از برخی از رستورانها و اماکنی که به صورت علنی قلیان را در معرض مردم و جوانان می گذارند انتقاد و از اماکن انتظامی و اصناف درخواست بررسی کرد.

وی، با اشاره به خبر منتشر شده در خصوص جنازه مومیایی و منتسب به یک دیکتاتور، اظهار کرد:  منورالفکرهایی که خود را درگیر دل سوزاندن برای دیکتاتور کردند چه طور دل هایشان برای مسلمانانی که بدون غسل و کفن زیر آوار های حملات سعودی دفن می گردد، نمی سوزد و نظری نمی دهند.

امام جمعه شهرستان با تبریک هفته سلامت به همه تلاش گران این حوزه همگان را به رعایت مسایل بهداشتی و مورد تاکید اسلام در جهت سلامتی خود دعوت کرد.

میرزایی با اشاره به روز جهانی کار و کارگر در ۱۱ اردیبهشت ماه، بیان کرد: فرصت مناسبی برای قدردانی از زحمات کارگران عزیز است، و در سال حمایت از کالای ایرانی، بالاترین خدمت به این قشر زحمت کش، حمایت همه جانبه مردم از محصولات ایرانی است.

خطیب نماز جمعه پارسیان، فرا رسیدن روز معلم در ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت شهید استاد مطهری را تبریک و عرضه داشت: این روز را به همه معلمان عزیز که رسالت مهم تعلیم و تربیت فرزندان این نظام بر عهده دارند تبریک می گویم.

حجت الاسلام میرزایی با اشاره به ۱۰ اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس اظهار کرد: روز ملی خلیج فارس روز مهم و سرنوشت ساز برای کشور ایران است که الحمدالله در سایه غیرت و همت نظام مقدس اسلامی و پاسداری نیروی دریایی سپاه و مردم همیشه در صحنه نام خلیج فارس برای همیشه بر فراز تاریخ ایران خواهد درخشید.

وی با تبریک روز شوراها و روز ایمنی در حمل و نقل هر دو مناسبت را مهم دانست، هم نقش شورا در هدایت و نظارت دقیق بر عملکرد امور شهر و هم نقش ایمنی در راه جهت کاهش تلفات جاده ای و از زحمات همه سخت کوشان این عرصه قدردانی کرد.

امام جمعه پارسیان، با قدردانی از سپاه ناحیه مقاومت و اداره بهزیستی و بانیان خیر در راه اندازی کمپ ترک اعتیاد ماهان و بهبودی حدود ۶۰ نفر، از همه مسئولان مربوطه خواست تا در جهت اشتغال آنان همت کنند و از اداره دادگستری و نیروی انتظامی برای برخورد با خرده فروشان مواد مخدر درخواست همکاری کرد.

حاجی آباد:خروجی آموزش و پرورش باید یک فرد مومن، انقلابی و دانشمند باشد

حجت الاسلام مختاری امام جمعه حاجی آباد در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: هر جامعه به تمدن اسلامی نیاز دارد و همه تمدن ها در دنیا برپایه معرفت شکل  می گیرد وپایه ریزی این تمدن ها بر عهده حوزه های علمیه ، آموزش و پرورش ، دانشگاهها ، دانشجویان ما و معلمین است.

امام جمعه حاجی آباد افزود: معلمان کسانی هستند  که باید نسلی را برای بستر سازی ظهور حضرت مهدی (عج) تربیت کنند و در دین اسلام معلم و مربی جایگاه ویژه ای  دارد.

مختاری بیان داشت: امروز آن معلمان عزیزی که این سنگینی بار را روی دوش خودشان احساس می کنند باید تلاش کنند که خروجی آموزش و پرورش یک فرد مومن، انقلابی، فرهیخته، دانشمند، اهل کار و تلاش و نوآوری باشد.

وی ادامه داد: این کار بزرگ هم نیاز به برنامه ریزی کلان و هم مدیریت کلان و برخورد لازم دارد و اقدام و عمل که اثر اصلی را استاد و معلم است .

امام جمعه حاجی آباد تصریح کرد: کسی که برنامه های کلان نظام را در مدرسه اجرا می کند معلم است و رفتار آن اثر تربیتی در دانش آموز داشته و دانشمندان آینده را می سازد و به کودک و نوجوانان ما انگیزه می دهد.

مختاری افزود: رکن دیگر این تمدن سازی اسلامی در دنیا ارائه یک الگوی پیشرفته و برگرفته از پیشرفت های علمی، مادی، اقتصادی و مدیریتی در عرصه  های مختلف است که یک بخش از این کار بر عهده حاکمیت و سیاست گذاری کلان، اقدام ، اجرا و نظارت کار که بر عهده مجموعه حاکمیت که متشکل از  دولت مجلس و قوه قضاییه و  غیره .. است و  یک بخش دیگر از کار مخصوصا اقتصاد بر عهده کارفرمایان عزیز در بخش خصوصی و غیر خصوصی است.

وی بیان داشت: کار فرمایان در سالی که  مقام معظم رهبری با توجه به دشمنی های دشمن و اوضاع منطقه سال حمایت از تولید و کالای ایرانی معرفی کردند باید با مهارت آموزی کارگران عزیز و ایجاد بستر زمینه مهارت برای کارآموزان عزیز و مدیریت کردن منابع سبب پایین اوردن هزینه تولید شوند.

خطیب نماز جمعه حاجی آباد گفت: یک بخش قابل ملاحضه این کار هم روی دوش کارگران عزیز است؛کارگران متعهد، متخصص و پر انگیزه که باید به اسم ایران و کالای ایرانی تعصب داشته باشند.

مختاری یادآور شد: کارگران معرف صنعت و کشاورزی ایران اسلامی در داخل و خارج هستند و باید تمام همت خود را صرف تولید یک کالای با کیفیت کنند که آن کالا برای مصرف کننده داخلی و خارجی قابل قبول بوده  قابل رقابت در داخل و خارج از کشور باشد.

برچسب ها: , ,
لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=471348
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها
نظرات بینندگان
تعداد نظرات: بدون نظر
ارسال نظر

  • نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند.
  • لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمايید.
  • توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت یا منفی استفاده فرمایید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی یابد.

یادداشت

گفتگو

بین الملل