کارشکنی های غرب در مسیر تحقق اهداف انقلاب بیانگر دشمنی با ملت ایران/وحدت شیعه و سنی در کشور نهادینه شده است
+ پ -
کارشکنی های غرب در مسیر تحقق اهداف انقلاب بیانگر دشمنی با ملت ایران/وحدت شیعه و سنی در کشور نهادینه شده است

امام‌جمعه موقت اهل‌سنت گهردو سیریک گفت: غرب از بدو پیروزی انقلاب دشمنی و کارشکنی هایش را در مسیر تحقق اهداف انقلاب به کار بسته است که همه بیانگر ماهیت و دشمنی غرب با انقلاب اسلامی و ملت ایران است.

شیخ علی ماهیگیر، امام‌جمعه موقت اهل‌سنت گهردو سیریک در گفتگو با هرمز با بیان اینکه غرب در برهه های مختلف زمانی ماهیت غیرباقابل اعتماد بودنش را نشان داده است،گفت:اعتماد به غرب، اعتماد به دشمن حیله گر و حقه بازی است که بارها رو دست خورده و در صدد جبران است.

وی با ببان اینکه در یک بررسی اجمالی مشخص می شود که غرب از بدو پیروزی انقلاب دشمنی و کارشکنی هایش را در مسیر تحقق اهداف انقلاب به کار بسته است ،اظهار کرد:بلوکه نمودن دارایی های کشور ، ایجاد لانه جاسوسی و رویارویی مستقیم در طبس که با امداد الهی به شکل مفتضحانه ای شکست خوردند و حمایت و تجهیز رژیم بعث عراق همه و همه بیانگر ماهیت و دشمنی غرب با انقلاب اسلامی و ملت ایران است.

 

ماهیگیر افزود: تحریم های اقتصادی از همان ابتدای انقلاب  به نوعی وجود داشته است و انرژی هسته ای به عنوان انرژی مهم و استراتژیک برای کشورها است لذا اعمال تحریم به خاطر انرژی هسته ای  بهانه ای بیش نیست.

امام‌جمعه موقت اهل‌سنت گهردو با تاکید بر اینکه وحدت شیعه و سنی در کشور ما یک موضوع نهادینه شده است؛ عنوان کرد: علی رغم تبلیغات و تلاش های گسترده دشمنان ملت این وحدت وجود داشته و روز به روز بر استحکام آن افزوده شده و در استان هرمزگان نیز به تبع کشور به صورت بی نظیر وجود دارد.

وی با بیان اینکه بیشترین اختلافات موجود در جوامع به سبب تحریف تاریخ و تحریف شخصیت های تاریخی و دینی بوجود آمده است،تصریح کرد:دخالت دادن اهداف حزبی، گروهی و دنیوی  تحریف تاریخ است که  مسئولیت ها را افزایش می دهد.

امام‌جمعه موقت اهل‌سنت گهردو خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) شخصیت بی نظیری در تاریخ معاصر جهان است که گفتن و نوشتن از او باید با تقوا و ترس از خدا همراه باشد.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff