کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری
+ پ -
کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری

مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش از کابوتاژ یک میلیون و ۷۴ هزار و ۸۸۸ تن کالای غیر نفتی خبر داد و اظهار کرد:در سال جاری ۲۹۵ هزار و ۱۶۱ نفر به بنادر کیش تردد شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد جهانشاهی نسب،مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش از ترابری ۲۹۵ هزار و ۱۶۱ نفر و رشد ۵ درصدی تردد مسافرطی هشت ماهه سال جاری در مسیرهای دریایی جزیره کیش به چارک و آفتاب خبر داد و گفت: در سال جاری ۸ هزار و ۴۱۰ فروند شناور به بندر کیش تردد داشته است.

وی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون،۴۷ هزار و ۳۴۴ دستگاه خودرو توسط شناورهای لندینگ کرافت در مسیرهای دریایی جزیره کیش جابجا شدند که بیانگر افزایش ۲۵ درصدی در این زمینه می باشد.

مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش با اشاره به رشد ۳ درصدی تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی در ماههای گذشته یادآور شد: در هشت ماه نخست سال یک میلیون و ۳۳۴ هزار و ۸۱۲ تن انواع کالای نفتی و غیر نفتی در بندر کیش تخلیه و بارگیری شده  که از این میزان، یک میلیون و ۱۱۶ هزار و ۲۰۱ تن کالای غیر نفتی و ۲۱۸ هزار و ۶۱۱ تن کالای نفتی اختصاص دارد

وی از کابوتاژ یک میلیون و ۷۴ هزار و ۸۸۸ تن کالای غیر نفتی  خبر داد و تصریح کرد: سهم عملیات صادرات غیر نفتی در بنادر کیش بالغ بر دو هزار و ۱۴۸ تن و حجم واردات اینگونه کالاها را ۳۹ هزار و ۱۶۵ تن بوده است.

جهانشاهی نسب افزود:از ابتدای سال۹۵ تاکنون  ۳۰۲ هزار و ۶۹۶ نفر گشت دریایی با شناورهای تفریحی درجزیره به ثبت رسیده که رشد ۵۶ درصدی را بهمراه داشته است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff