تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 102618
تاریخ انتشار:جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۸| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ

چه کنیم که به دنبال زندگی آسانیم / قوانین نانوشته

جایگاه نانوشته ها کجاست و این قوانین چگونه انتقال می‌یابد؟در بطن خانواده ها و دوستان محبت را باید یافت بهترین راه انتقال انصاف، راستگویی، غیرت و هر چه خوبیها کجاست؟ما انسانها در شرایط فعلی مکررا قوانین را دور میزنیم و تبصره ها را اضافه میکنیم / اخیرا در صدا و سیمای جمهوری اسلامی به یادآوری […]

چه کنیم که به دنبال زندگی آسانیم / قوانین نانوشته

جایگاه نانوشته ها کجاست و این قوانین چگونه انتقال می‌یابد؟در بطن خانواده ها و دوستان محبت را باید یافت بهترین راه انتقال انصاف، راستگویی، غیرت و هر چه خوبیها کجاست؟ما انسانها در شرایط فعلی مکررا قوانین را دور میزنیم و تبصره ها را اضافه میکنیم / اخیرا در صدا و سیمای جمهوری اسلامی به یادآوری و آموزش مصادیق قوانین پذیرفته شده اما نانوشته همت گماشته که جای تشکر دارد ولی کافی نیست.

به گزارش پایگاه خبری هرمز ، قانون مکتبی است برای برقراری نظم، جلوگیری از حرج و مرج و احقاق حق که در زمان معین برای مردم همان زمان به نگارش در خواهد آمد .

هرمز ، بیایید قوانین نانوشته را رعایت کنیم
این نوع قوانین در سالیان دست خوش تغییراتی میشود تا اجتماع با سهولت بیشتری زندگانی را بگذرانند.
اما قوانینی که در دل قانونگذار بی داد میزند و دست و قلم نمیتوانند آن را به رشته تحریر در آورند. جملاتی بس شیرین و عام و خاص پسنداست.
ما انسانها در شرایط فعلی مکررا قوانین را دور میزنیم و تبصره ها را اضافه میکنیم، چه کنیم که به دنبال زندگی آسانیم. حتی در مورد نانوشته ها که کمرنگ شده اند راستگویی، غیرت و درست کاری جایشان را به دروغ و تباهی داده است.
اخیرا در صدا و سیمای جمهوری اسلامی به یادآوری و آموزش آنها پرداخته شده است که جای تشکر دارد ولی کافی نیست، تبلیغات دیگر پر رنگ تر و با لعاب بیشتری ارائه میشود که گاها حیله ها در آن است و بیننده به همه تبلیغ ها به یک چشم می‌نگرد.
جایگاه نانوشته ها کجاست و این قوانین چگونه انتقال می‌یابد؟ در بطن خانواده ها و دوستان محبت را باید یافت بهترین راه انتقال انصاف، راستگویی، غیرت و هر چه خوبیهاست. خانواده مسلمان ملزم به آموزش اینهاست. از خودم شروع میکنم با مدیریت جهادی به پررنگ کردن ام در خانواده ام کمک خواهم کرد.
اخلاق مدارانه زندگی کنیم.

منبع : هرمز نویسنده م.م

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=102618
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,428 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی