چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در بستک افتتاح شد
+ پ -
چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در بستک افتتاح شد

جشنواره فیلم رشد با هدف ایجاد خلاقیت و بالابردن سطح آموزشی، فرهنگی و تربیتی نقش مهمی در میان دانش آموزان می تواند ایفا کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه،سید ابوالفضل سجادی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش بستک در حاشیه آیین افتتاحیه چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد، با بیان اینکه جشنواره فیلم رشد با هدف ایجاد خلاقیت و بالابردن سطح آموزشی، فرهنگی و تربیتی مهمی در میان دانش آموزان ایفا می کند، اظهار داشت: تأثیر هنر تصویر در رسیدن به اهداف بلند سند تحول بنیادین و امور تربیتی غیرقابل انکار است و بایستی در امر آموزش به دانش آموزان از آن بهره ببریم.

 

 

 

 

سجادی با اشاره به اینکه جشنواره فیلم رشد موجب گسترش فعالیت‌های آموزشی و تربیتی و باعث شکوفایی استعدادهای نهفته دانش آموزان می شود، افزود: پخش فیلم برای کودکان و نوجوانان در یادگیری، یاددهی، نوآوری‌های علمی و آموزشی آنان نقش بسزایی دارد.

 

 

 

 

وی اظهار کرد: در چهل و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم رشد ۵۴ عنوان فیلم کوتاه و بلند برای دانش آموزان و خانواده ها تا یکم آذر ماه ۹۴ در شیفت صبح و در ۱۵ مکان که در سطح شهر و روستاهای تابعه این شهرستان در نظر گرفته شده است برگزار می گردد.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff