چهلمین روز فقدان کارگردان قصه‌های قرآنی/ گرامیداشت مقام هنرمندی متعهد و صاحب سبک
+ پ -
چهلمین روز فقدان کارگردان قصه‌های قرآنی/ گرامیداشت مقام هنرمندی متعهد و صاحب سبک

مراسم گرامیداشت امروز پنج شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در امامزادگان مکرم، جعفر و حکیمه خاتون با حضور مسئولان فرهنگی، هنرمندان و فعالان این عرصه برگزار می‌گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس مراسم چهلمین روز درگذشت مرحوم حاج فرج الله سلحشور عصر امروز برگزار می‌گردد.

مراسم گرامیداشت مرحوم سلحشور امروز پنج شنبه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در امامزادگان مکرم، جعفر و حکیمه خاتون با حضور مسئولان فرهنگی، هنرمندان و فعالان این عرصه برقرار می‌گردد.

محل زیارت امامزادگان مکرم، جعفر و حکیمه خاتون در فلکه صادقیه، بلوار آیت الله اشرفی اصفهانی واقع شده‌ است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت درگذشت این کارگردان سینما و تلویزیون تسلیت گفته و فرمودند: آثار پرآوازه و ماندگار این هنرمند باایمان که مرزهای کشور را درنوردیده و مایه‌ی آبرو و اعتبار هنر سینمای ایران در چشم ملتهای دیگر گشت، بی‌گمان در شمار حسنات بازمانده از وی و موجب اجر الهی و نام نیک مردمی ایشان خواهد بود انشاءالله.
از خداوند متعال رحمت و مغفرت و علو درجه برای آن فقید سعید و صبر و اجر برای بازماندگان مسألت میکنم.

فرج‌الله سلحشور که متولد سال ۱۳۳۱ در شهر قزوین بود. کارگردانی مجموعه‌های تلویزیونی تاریخی-مذهبی چون ایوب پیامبر، مردان آنجلس و یوسف پیامبر(ع) را در کارنامه دارد. این آثار بویژه سریال یوسف پیامبر، در سراسر دنیا مخاطبان فراوان و میلیاردی پیدا کردند به گونه ای که در بسیاری از کشورهای منطقه و اسلامی، نام این سریال ها پرآوازه است.

او که از ۲۷ دی ماه امسال بر اثر وخامت حالش در بیمارستان بقیه الله (عج) بستری بود، قصد داشت مجموعه موسی پیامبر را کارگردانی کند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff