چهارمین دوره مسابقات دو و میدانی بستک برگزار شد
+ پ -
چهارمین دوره مسابقات دو و میدانی بستک برگزار شد

رئیس هیئت دو و میدانی بستک گفت : مسابقات دو و میدانی در بخش آقایان و بانوان با نام جام بسیج در محل پیست دومیدانی ورزشگاه تختی بستک برگزار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری جهانگیریه ، محمد طیب قاسمی رئیس هیئت دو و میدانی بستک به خبرنگار جهانگیریه گفت : مسابقات دومیدانی در دو بخش آقایان و بانوان در محل پیست دومیدانی ورزشگاه تختی بستک برگزار شد ، این مسابقات در ماده های ۴۰۰  متر ، ۸۰۰ متر ، پرش طول و پرتاب وزنه صورت پذیرفت.

 

وی گفت : در پایان در قسمت بانوان خانم ها شراره آهن ساز در ماده ۴۰۰ متر و پرش طول – شقایق غیاثی در ماده پرتاب وزنه فاطمه لمزانی نژاد در ماده پرش طول -فاطمه زارع و مریم نارپوران در ماده ۴۰۰ متر بعنوان نفرات برتر جهت اعزام به مسابقات استانی بسیج انتخاب شدند.

 

ایشان در ادامه گفت :  همچنین در قسمت آقایان در رده نوجوانان جواد افروغ در ماده ۴۰۰ و ۸۰۰ متر – عرفان قاسمی در ماده ۴۰۰ و ۸۰۰ متر – حامددهش و محمودعبدی  در ماده پرش طول  و داوود باشنده در ماده پرتاب وزنه و پرتاب دیسک و در رده جوانان اسماعیل گوگردی در ماده ۴۰۰ متر و پرش طول و یعقوب باشنده در ماده پرش طول بعنوان نفرات انتخابی جهت مسابقات استانی شناخته شدند.

 

قاسمی در پایان از حمایت های فرمانده ناحیه سپاه بستک ، تربیت بدنی بسیج استان  و ریس اداره ورزش و جوانان شهرستان و زحمات آقای رحیمی مسئول تربیت بدنی ناحیه سپاه بستک تشکر کرد.

 

در پایان به نفرات برتر هدایایی اهدا شد.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff