چند نفر منحرف و حزب باد نمی توانند سرمایه های انقلاب را از بین ببرند/ برنامه شورای عالی امنیت ملی رسیدن به اجماع ملی در بررسی توافق هسته ای است
+ پ -
چند نفر منحرف و حزب باد نمی توانند سرمایه های انقلاب را از بین ببرند/ برنامه شورای عالی امنیت ملی رسیدن به اجماع ملی در بررسی توافق هسته ای است

دریابان علی شمخانی گفت: قرائت جناحی از توافق به سود هیچکس نیست و ما سعی می کنیم در بررسی توافق اجماع ملی را حاصل کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، دریابان علی شمخانی در همایش پیشکسوتان در سپاه عاشورا استان گفت: پشکسوتان تحقیقاً در فرمایشات امام و رهبری که فرمودند حفظ روحیه انقلابی در زمان صلح سخت تر از زمان جنگ است، خود جنگ منحصر بفردی است، جنگی منسجم و سخت تر از جنگ پسشکسوتان عرصه دفاع مقدس که باید روحیه انقلابی خود را حفظ کنند نمی توان یافت.

وی ادامه داد: ما از راهبرد دادن فرهنگی و سیاسی رهبری جامعه هیچ مشکلی نداریم، مشکل چیزی است که این سرمایه را دارد به طور قطع مورد حسد واقع می شود و پایداری سرمایه نمی گذارد که این فرهنگ متلاشی شود.

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: چه کسانی در نبرد احد و بدر حضور داشتند و چه کسانی حضور نداشتند؟ کسانی که می توانستند باشند اما نبودند، کسانی بودند که در کربلا و نهروان میتوانستند اما نبودند.

وی ادامه داد: برخی از فرماندهان جنگ سقوط فکری کردند اما دکان دفاع مقدس، دکان دفع نیست، دکان جذب است.

وی با بیان اینکه چهارتا منحرف و حزب باد نمی توانند سرمایه های انقلاب را از بین ببرند، گفت: اما هدف ما دفع نیست، باید گشاده رو بود و رفتاری داشته باشیم که همه جذب شوند.

شمخانی اظهار کرد: اینکه گفته می شود ایران مستقل ترین و مقتدرترین کشور منطقه است، ناشی از همه اقدامات ما و ایستادگی در جنگ تحمیلی است.

وی ادامه داد: ساختار ولایت فقیه یعنی اجرای بیش از سی انتخابات در کشور و ایستادگی در تقابل زورگویی ها.

وی با بیان اینکه فتنه داعش بزرگترین خدمت را به رژیم صهیونستی کرد، تصریح کرد: طبق برآوردهای بین المللی در طول شصت سال گذشته اسرائیل از چنین فضای امنیتی برخوردار نبود.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: داعش و وهابی، فلسطین را از الویت جهان اسلام خارج کرده است.

وی بیان کرد: رزمندگان ایرانی صبر نکردند تا داعش برای کشور ما خطرساز شود و حتی پیشکسوتان دفاع مقدس نیز در جبهه مقاومت در عراق و سوریه حاضر شده اند.

وی با بیان اینکه آسیب دیدگان فکری دفاع مقدس را نمی رانیم، بلکه درمان می کنیم، گفت: داشتن چفیه دلیل بر نسل جنگ بودن نیست، باید چفیه واقعی را از چفیه غیرواقعی جدا کنیم.

دریابان شمخانی گفت: مقابله با نفوذ آمریکا، نقش ایجابی و سلبی می طلبد، باید از جنگ و خاطرات و بزرگان بگوییم و همدیگر را ببینیم ولی باید در کنار این ها خودمان را بروز کنیم.

وی با بیان اینکه آموزه های دینی مبتنی نشان دهنده این است که بر طبق فتوای رهبری ما دنبال بمب هسته ای نیستیم، گفت: آمریکا دارای بمب هسته ای در عراق و افغانستان بود ولی شکست خورد.

وی ادامه داد: توان هسته ای، توان تولید کننده پیروزی نیست و بر همین اساس نیز تصمیم بر این شد که این مشکل را بوسیله مذاکرات حل کنیم.

شمخانی خاطرنشان کرد: قرائت جناحی از توافق به سود هیچکس نیست و ما سعی می کنیم در بررسی توافق اجماع ملی را حاصل کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه اگر مسوولان با مردم ارتباط تنگاتنگی داشته باشند، نفوذ فرهنگی محال است، گفت: فساد اقتصادی می تواند مثل موریانه، اساس نظام را ساقط کند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff