چشم انداز آینده کیش تبدیل شدن به دروازه ورودی کشور است
+ پ -
چشم انداز آینده کیش تبدیل شدن به دروازه ورودی کشور است
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش:

چشم انداز آینده کیش تبدیل شدن به دروازه ورودی کشور است

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش در دومین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه معدن، سیمان ، متالورژی و صنایع وابسته زیرساخت های جزیره کیش را بستر مناسبی برای فعالیت های اقتصادی آینده در کیش دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، دومین نمایشگاه سرمایه‌گذاری با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری وتوسعه کیش و بیش از یکصد شرکت داخلی و خارجی در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش افتتاح شد.

پرهام جانفشان با اشاره به فعالیت‌های صنعتی و عمرانی انجام شده درجزیره کیش با رویکرد توسعه پایدار جزیره، گفت: زمینه‌های بسیار خوبی در بخش‌های عمرانی، گردشگری و اقتصادی برای سرمایه‌گذاران درجزیره کیش فراهم است.

وی افزود: چشم انداز کیش برای آینده کیش تبدیل شدن به دروازه ورودی کشور است که به همین منظور در دو سال گذشته با انجام پروژه‌های زیر ساختی تلاش شده است بستر فعالیت‌های آتی فراهم شود.

جانفشان از توسعه مبادی ورودی کیش در بخش‌های هوایی و دریایی خبر داد و گفت: در مسیر دستیابی به اهداف جزیره کیش از جمله تبدیل شدن به هاب مالی کشور و منطقه تا سال ۹۵ از بندرگاه و ترمینال جدید هوایی بهره‌برداری خواهد شد.

وی تامین نیازهای زیرساختی در بخش انرژی و توسعه جزیره هندورابی را از دیگر اقدامات سازنده انجام شده درکیش برشمرد و گفت: درشرایط کنونی کشور سرمایه‌گذاران زیادی از داخل وخارج برای فعالیت درجزیره کیش اعلام آمادگی کرده‌اند وانتظار می رود این جزیره مرجانی به زودی به بازار بین المللی تبادلات اقتصادی منطقه تبدل شود.

حضور شرکت‌هایی از کشورهای چین، ترکیه،، ایتالیا، کانادا، استرالیا، روسیه، اسلوانی و آلمان در دومین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری در حوزه معدن، سیمان، متالورژی و صنایع وابسته از جمله نقاط قوت این نمایشگاه است.

معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری، سرمایه پذیری، ارائه دستاوردهای سازندگان و تولیدکنندگان معدن، سیمان و متالورژی، آشنایی با زمینه‌های سرمایه گذاری در حوزه معدن، صنایع معدنی، سیمان و متالورژی، هدایت سرمایه‌های داخلی و خارجی به بخش‌های معدن و همچنین انتقال دانش و تکنولوژی نوین و همچنین ایجاد زمینه رقابت سازنده بین شرکت‌ها، از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

همزمان با برگزاری نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنایع معدنی، متالورژی و سیمان در جزیره کیش، برای نخستین بار کارگاه آموزشی فرآوری مواد معدنی توسط شرکت مینرالیتی کانادا به زبان انگلیسی، پنل نقش مدیریت در اقتصاد معدن توسط دکتر شکوری، رئیس کمیسیون معادن اتاق ایران – پنل فرصت‌های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی توسط کمیته سرمایه گذاری خانه معدن ایران و نخستین کارگاه اموزشی صنعت منیزیم توسط نخستین و تنها تولید کننده منیزیم در ایران (شرکت شمش فلز رویال) برگزار خواهد شد.

دومین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری و تجاری در معدن، سیمان و متالورژی و صنایع وابسته با همکاری شرکت توسعه و سرمایه گذاری کیش، بخش خصوصی، وزارت صنعت، معدن تجارت، سازمان نظام مهندسی معدن ایران، انجمن سنگ آهن ایران و خانه معدن ایران با حضورگسترده شرکت‌های داخلی و خارجی درجزیره کیش درحال برگزاری است.

انتهای خبر/پ

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff