چرخه عظيم جوامع بشري با دست تواناي كارگران در حركت و چرخش است
+ پ -
چرخه عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران در حرکت و چرخش است

امام جمعه اهل سنت شهرستان بندر خمیر گفت: همه ذرات عالم فعال و هوشیارند لکن ما گمان می کنیم که هوشیار نیستند وچرخه عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران در حرکت و چرخش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از لوار ، سید عبدالرئوف قتالی امام جمعه اهل سنت بندر خمیر با اشاره به آیه ای از قرآن کریم ، اظهار کرد: و ان من شیء الا یسبح بحمد و لکن لاتفقهون تسبیحهم؛ همه مسبح حقند ، همه کارگران حق هستند ، همه مطیع حق تعالی هستند و کار در همه جا هست و عالم سر تا سر روز کارگر است.

 

امام جمعه اهل سنت بندر خمیر در ادامه افزود : حضرت امیر المومنین علی(ع) عرق جبین می ریخت و در کشتزار کار می کرد تا کارگران بر خود ببالند.

 

قتالی یادآور شد: توجه و عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب بر توسعه اقتصادی و ابلاغ سیاستهای کلی نظام در راستای اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سال ، نشانه تاثیر سازنده و نقش مهم کارگران در عرصه اقتصادی کشور است و بر همین اساس معظم له می فرماید : از جنبه معنوی کارگر باید احساس کند که بار سنگینی را بر دوش دارد.

 

سید عبدالرئوف قتالی خاطر نشان کرد: کارگران از ارزشمند ترین طبقه و سودمندترین گروه ها در جامعه هستند . چرخه عظیم جوامع بشری با دست توانای کارگران در حرکت و چرخش است ، حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است .

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff