چرا باید در هرمزگان تعداد کنسرت های ما بیشتر از یادواره شهدا باشد / برگزاری یادبود 175 شهید اهل سنت در اردیبهشت 95
+ پ -
چرا باید در هرمزگان تعداد کنسرت های ما بیشتر از یادواره شهدا باشد / برگزاری یادبود ۱۷۵ شهید اهل سنت در اردیبهشت ۹۵

استاندار هرمزگان گفت : اولویت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ویژه مسئولین است، من به عنوان یک مسئول به این یادآوری و نعمت های موجود نیاز دارم ، اول باید فرهنگ شهادت را برای خود ترویج دهیم و خودسازی داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل،دکتر جادری استاندار هرمزگان در اولین جلسه شورای فرهنگ ایثار و شهادت ، اظهارکرد: با توجه به تغییرات صورت گرفته در شورای فرهنگ ایثار و شهادت و محول کردن دبیری شورا به بنیاد شهید و امور ایثارگران نیاز است جلسات شورا بصورت مستمر و دوماه یک بار برگزار و موارد مربوط به ایثار و شهادت در سطح استان بحث و تبادل نظر گردد.

 

دکتر جادری بیان کرد: این رشادت های رزمندگان و شهدای ما بود که باعث شد در هجمه های شدید دشمنان انتخابات به نحو احسنت برگزار شود، برنده انتخابات ملت ایران است و بازنده انگلیس، امریکا، اسرائیل و آل سعود است.

 

استاندار هرمزگان با بیان حدیثی از پیامبر اسلام راجع به زنده بودن شهدا ، تصریح کرد: فرهنگ ایثار وشهادت باید در مساجد و جلسات ما جاری باشد، اگر در شرایط کنونی توانایی ساخت موزه شهدا را نداریم میتوان روایت گری دفاع مقدس را انجام داد.

 

IMG_0743_3804

وی افزود: اولویت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ویژه مسئولین است، من به عنوان یک مسئول به این یادآوری و نعمت های موجود نیاز دارم ، اول باید فرهنگ شهادت را برای خود ترویج دهیم و خودسازی داشته باشیم و اولین کسی که باعث زنده شدن فرهنگ ایثار و شهادت شد امام حسین(ع) بود و الگوی راه ما ایشان است.

 

جاسم جادری عنوان کرد: من با کنسرت مخالف نیستم، اما چرا باید در هرمزگان تعداد کنسرت های ما بیشتر از یادواره شهدا و مجالس یادبود رشادت ایثارگران باشد، باید توازن رعایت گردد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شهدای حرم با خون خود جامعه را آبیاری می کنند و همه باید از این ظرفیت استفاده کنیم، روایت گری دفاع مقدس از برنامه هایی است که باید برای کارمندان دولت و مسئولین صورت بگیرد.

 

استاندار هرمزگان عنوان کرد: اهل سنت در دفاع مقدس نقش های فراوانی داشته اند که به پاس رشادت های آنان اولین یادواره ۱۷۵ شهید و ایثارگر اهل سنت هرمزگان در اردیبهشت ماه ۹۵ برگزار می گردد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff