چاله چوله ها و دست اندازهای تمام نشدنی بندرلنگه
+ پ -
چاله چوله ها و دست اندازهای تمام نشدنی بندرلنگه

آسفالت ترک خورده وچاله چوله های ودستن اندازهای غیر استاندارد و حتی فاقد اعلائم هشدار دهنده در خیابانها و کوچه ها بندرلنگه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ” حالا دیگر مدتهاست که شهربندرلنگه با هوای گرم و مردمان صاف و ساده و بی شیله پیله اش شناخته نمی شود بلکه این آسفالت ترک خورده وچاله چوله های ودستن اندازهای غیر استاندارد و حتی فاقد اعلائم هشدار دهنده در خیابانها و کوچه ها که آدم را عاصی می کنند آسفالت کچل خیابانها و کوچه ها را فرا گرفته است که آدم از وصف شان ناتوان می ماند شناخته شده است.

باتوجه به زیر ساخت های فرسوده لوله کشی آب شهری هر روز با معضل ترک خوردگی لوله ها و جاری شدن سیل در گوشه و کنار شهر روبرو می شویم وقتی عزیزان وزحمتکشان درقسمت اتفاقات آبفاشهرستان جهت ترمیم لوله ها مراجعه مینمایند به ناچار گودال حفر میکنند و پس از پایان کار و پرکردن گودال ایجاد شده دیگر از روکش آسفالت آن خبری نیست وبه همین سبک رها میشود وبامرور زمان وفرسایش خاک تبدیل به گودال عریض وطویل میشود.

احتمالا دوستان همشهری این ایراد را بگیرند که چرا ایرادات شهرم را این چنین جار می زنم ولی باید خدمتشان عرض کنم که در بین تمام شهرهای که گشتم و زیستم بیشترین دلبستگی را به این شهر داشته ام چرا که تکه های گمشده کودکی ام را در آنجا جا گذاشته ام ولی خب نباید انصاف را شست و زحمات پرسنل ارگان های دولتی مرتبط کنار و  نادیده گرفت.

این مردم سختکوش ودریادل لیاقت خیلی بیشتر از این کارها را دارند. فضای سبز نمی خواهند پارک بانوان نمی خواهند سینما نمی خواهند شهر فرنگ و هزار چیز گفتنی و ناگفتنی نمی خواهند حداقل به اندازه یک کف دست اسفالت سالم در خیابانهای شهر که می خواهند.

در حال حاضر یک شهر داریم و چاله های فراوان و آسفالت های ترک خورده

این چاله ها هر کدام به دلایلی و هر کدام توسط ارگانی حفر شده اند، به نظر شما پر کردن اینها وظیفه کیست؟

آیا وظیفه خود ارگانیست که این کار را انجام داده؟یا وظیفه شهرداریست؟

سهل انگاری از چه کسی و از کجاست؟

آیا اگر این چاله ها مرمت شوند جلوه شهر دلنشین تر نخواهد شد؟

در سال دولت و ملت همدلی و همدلی زبانی منتظر نگاه گرم مسئولین محترم شهرستان بندرلنگه به مردم این دیار خواهیم بود .

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff