چالش های جهان اسلام نشان دهنده نفاق استکبار است

+ پ -
چالش های جهان اسلام نشان دهنده نفاق استکبار است

امام جمعه اهل سنت پارسیان اظهار کرد:رفتار منافقانه استکبار چالش های جهان اسلام را دامن زده و وحدت عزت اسلام ومسلمین را به وجود می آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شیخ احمد خنجی امام جمعه اهل سنت شهرپارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر با بیان اینکه میلاد پیامبر اسلام را نشان دهنده اتحاد وانسجام بین امت اسلام است،گفت:نبی مکرم اسلام(ص) منادی و مظهر وحدت مسلمانان است و یکی از تأکیدات مهم دین مبین اسلام پرهیز از تفرقه و حفظ انسجام و یکپارچگی میان مسلمانان بوده زیرا که وحدت و انسجام موجب عزت و عظمت اسلام و مسلمین است.

 

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان افزود: امنیت ، آرامش و توسعه جوامع بشری نتیجه وحدت است و الحمدلله این سنت نبوی در کشور و دنیای اسلام با عنوان هفته وحدت که نشان دهنده همدلی وصمیمیت است پایه گذاری وعرضه شده است .

 

وی چالش های امروز جهان اسلام را نشان دهنده نفاق ورفتار منافقانه قدرت های استکبار دانست وتصریح کرد:دشمن از تفرقه بین مسلمانان به نفع خود و در جهت پیشبرد اهدافش استفاده می کند و باید مراقب بود.

 

خنجی خاطرنشان کرد:تفرقه افکنی و ایجاد شکاف در بین مذاهب اسلامی از مهمترین برنامه های استکبار برای تضعیف مسلمانان است که مهمترین گام در راستای مقابله با این تلاش دشمنان پرهیز از مذهب و قوم گرایی و حفظ وحدت و یکپارچگی در جامعه اسلامی است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff