پیگیری ثبت نام دانش آموزان در مقاطع بالاتر تحصیلی مورد توجه قرارگیرد
+ پ -
پیگیری ثبت نام دانش آموزان در مقاطع بالاتر تحصیلی مورد توجه قرارگیرد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد با تاکید بر پیگیری ثبت دانش آموزان در مقاطع بالاتر اظهار کرد: تمامی همت و تلاش مجموعه آموزش و پرورش در راستای رشد و تعالی دانش آموزان می باشد و این رشد و تعالی در صورتی به اهداف خود خواهد رسید که از ترک تحصیل دانش آموزان جلوگیری به عمل آید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم شهرستان حاجی آباد، مهدی سالاری، مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد  در نهمین نشست ستاد پروژه مهر آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه فعالیت های کمیته های شش گانه پروژه مهر در این شهرستان رضایت بخش است، گفت : با عنایت خداوند منان و تلاش های مداوم اعضای کمیته های شش گانه مبحث ساماندهی و صدور ابلاغ نیروی انسانی به عنوان مهمترین کمیته این پروژه در کلیه مقاطع تحصیلی پایان پذیرفته است.

مدیر آموزش و پرورش حاجی آباد اظهار کرد: کمیته تعمیرات و تجهیزات مدارس پس از کمیته ساماندهی نیروی انسانی مورد تاکید می باشد که طی بازدیدها و بررسی های به عمل آمده سرعت روند فعالیت این کمیته نیز مطلوب بوده و تا اواخر مرداد ماه این مبحث نیز به سرانجام خواهد رسید.

 سالاری تاکید کرد: داشتن برنامه ای کامل و جامع برای سال تحصیلی جدید، عدم روزمرگی، استفاده از شور مشورت اعضای شورای معاونین در موارد حساس، صبر و متانت در برخورد با ارباب رجوع ، حفظ شان و منزلت فرهنگیان همچون گذشته و داشتن هدف از برنامه های آموزش و پرورش است.

وی با بیان اینکه پیگیری ثبت نام دانش آموز در مقاطع بالاتر تحصیلی بایستی به عنوان یک امر مهم مدنظر قرار گیرد، افزود: تمامی همت و تلاش مجموعه آموزش و پرورش در راستای رشد و تعالی دانش آموزان می باشد و این رشد و تعالی در صورتی به اهداف خود خواهد رسید که از ترک تحصیل دانش آموزان جلوگیری به عمل آید.

مدیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: مدیران مدارس بحث پرونده های دانش آموزان فارغ التحصیل شده را پیگیری و چنانچه دانش آموزی در مقاطع بالاتر ثبت ننموده است شناسایی و با همکاری و همراهی هسته مشاوره نسبت به رفع موانع تحصیلی دانش اموزان و هدایت انان به سمت وسوی ثبت نام در مقاطع بالاتر اقدام نمایند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff