پیکر منتخب مردم مراغه با حضور منتخبان مجلس دهم تشییع می‌شود
+ پ -
پیکر منتخب مردم مراغه با حضور منتخبان مجلس دهم تشییع می‌شود

مراسم تشییع پیکر محمدعلی حسین‌زاده منتخب مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس فردا با حضور منتخبان مجلس دهم از مقابل مجلس قدیم برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مراسم تشییع پیکر مرحوم محمدعلی حسین‌زاده منتخب مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس دهم فردا (یکشنبه)‌ با حضور منتخبین مجلس دهم از مقابل مجلس قدیم برگزار می‌شود.

محمدعلی حسین‌زاده متولد ۱۳۵۶ در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم و به عنوان کاندیدای مستقل از حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر با ۵۰۹۸۰ رای به عنوان منتخب مردم برگزیده شد که متاسفانه در سانحه رانندگی جان خود را از دست داد.

پس از پایان مراسم تشییع مرحوم حسین‌زاده دومین نشست همایش «فرآیند قانونگذاری- الزامات و راهکارها» با حضور جمعی از مقامات کشوری و لشکری و وزرای دولت برگزار می‌شود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نشست فردای این همایش معاونان مجلس، رئیس دیوان محاسبات، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کل‌کشور، علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی، رؤسای اتاق‌های تعاونی و بازرگانی، علی شمخانی دبیر شورایعالی امنیت ملی، بیژن زنگنه وزیر نفت و همچنین سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس سخنرانی می‌کنند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff