پیکر شهید عبد الحمید سالاری مدافع حرم تشییع و به خاک سپرده شد
+ پ -
پیکر شهید عبد الحمید سالاری مدافع حرم تشییع و به خاک سپرده شد

پیکر پاک شهید عبدالحمید سالاری شهید مدافع حرم صبح امروز با نوحه خوانی و مرثیه سرایی فرزند نوجوانش بر روی دستان مردم شهید پرور روستای سردره سیرمند از توابع شهرستان حاجی آباد تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد حجت الاسلام روح الله مختاری امام جمعه شهرستان حاجی آباد در مراسم تشییع این شهید گفت : شهادت عبد الحمید سالاری افتخاری بزرگ برای پدر و مادر این شهید و مردم شهرستان حاجی آباد است .

مختاری در ادامه افزود:جوانان غیور این مملکت اجازه نخواهند داد که دست دشمن به حریم حرم اهل بیت (ع)برسد و از کنار خون عبدالحمید ما هزاران جوان غیور جوانه زده و جوانه خواهد زد و تمام جوانان کشور عزیز ما مدافع حرم حضرت زینب (س)هستند.

مختاری بیان داشت: شهید عبد الحمید، شهید مبارزه با استکبار جهانی است، داعش زائید استکبار امریکا و اسرائیل است اینها از زباله دان تاریخ این تفکر پوسیده را بیرون آوردن و تجهیز کردند پول و امکانات سلاح در اختیارشان قرار دادند حمایت کردند و به جان ملتها انداختنند، در قطره قطره خون شهید عبدالحمید سالاری و شهدای عزیز این مملکت دست پلید و کثیف امریکای جنایت کار به خون این عزیزان اغشته است.

سردار ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در این مراسم گفت:شما مردم روستای سیرمند این افتخار را دارید که اولین شهید مدافع حرم حضرت زینب (س) از استان هرمزگان شامل مردم شهید پرور روستای سردره سیرمند بشود این توفیقی است که نصیب مردم استان هرمزگان بخصوص مردم حاجی آباد است.

ترابی افزود: مردم حاجی آباد همیشه افتخار خادمی اهل بیت را داشته و دارند و مراسم پخش زنده تاسوعا و عاشورای حسینی خود بیانگر این است که چقدر مردم شهرستان حاجی آباد عاشق امام حسین(ع) و اهبیتش هستند و امروز هم اولین شهید مدافع حرم نصیب مردم این شهرستان شد.

پیکر پاک شهید عبدالحمید سالاری ساعت ۷ صبح از حاجی آباد به زادگاهش در روستای سردره سیرمند منتقل و در انجا به خاک سپرده شد .
در مراسم خاک سپاری شهید سالاری فرزند عزیزش نوحه سرایی کرد.
شهید عبدالحمید سالاری ۱۲ آذر در دفاع از حرم حضرت زینب (س) در درگیری با گروه تروریستی داعش به شهادت رسید .

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff