پیوند دو نسل مجاهد و مدافع ازخدمات ارزنده دانشگاه آزاد می باشد/ حفظ ارزش های انقلاب اسلامی از وظایف دینی و ملی است
+ پ -
پیوند دو نسل مجاهد و مدافع ازخدمات ارزنده دانشگاه آزاد می باشد/ حفظ ارزش های انقلاب اسلامی از وظایف دینی و ملی است

مسئول بسیج دانشجویی استان اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی تا کنون توانسته با تقویت حوزه فرهنگی و حاکم نمودن فضای معنوی مطلوب در دانشگاه نقش بسزایی در حفظ ارزشهای انقلاب ایفا نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ جواد بیژنی مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان در دیدار خود با دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان با بیان اینکه حفظ ارزش های انقلاب و نظام مقدس اسلامی  وظیفه دینی و ملی است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تا کنون توانسته با تقویت حوزه فرهنگی و حاکم نمودن فضای معنوی مطلوب در دانشگاه نقش بسزایی در این زمینه ایفا نماید.

 

 مسئول بسیج دانشجویی استان همراهی و اعزام دانشجویان به اردوی راهیان نور را گوشه ای از خدمات ارزنده و ماندگار این دانشگاه یاد کرد و گفت: بدون تردید زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و پیوند دو نسل مجاهد ود مافع از ارزشمند ترین خدماتی است که دانشگاه آزاد اسلامی آن را عملی نموده است.

 دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان نیزدر این دیدارضمن  قدردانی از زحمات بسیجیان پر تلاش درراستای حفظ امنیت و آسایش کشور اظهار کرد: پیشرفت ها وکسب افتخارات درزمینه های مختلف در سایه امنیت و آرامش امکان پذیر بوده و چیزی جز این نیست.

 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس تصریح کرد:دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان یکی از دستاورد های بزرگ انقلاب و نظام می باشد لذا فعالیت های دانشگاه همواره در راستای منویات رهبر فرزانه انقلاب بوده و حرکت آن در جهت تقویت فرهنگ ناب اسلامی و ایرانی در کشور است.

باقری نگاه دینی و مدیریت راهبردی رییس دانشگاه آزاد اسلامی را رمز موفقیت دانشگاه دانست و عنوان کرد: نهادینه کردن فرهنگ انقلابی در بین دانشجویان همواره ازاولویت های دانشگاه بوده و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

 گفتنی است در پایان این دیدار مسئول بسیج دانشجویی استان به پاس زحمات و همراهی این دانشگاه در اجرای برنامه های فرهنگی به خصوص همکاری در برنامه” راهیان نور” با اهداء لوح سپاس که از سوی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان صادر شده بود از رئیس این واحد دانشگاهی قدر دانی کرد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff