پیمان شکنی کشورهای استکبار ی مثل آب خوردن است/تیم مذاکر کننده آگاهانه مسائل را دنبال کند
+ پ -
پیمان  شکنی کشورهای استکبار ی مثل آب خوردن است/تیم مذاکر کننده آگاهانه مسائل را دنبال کند

امام جمعه شهرستان قشم گفت : نقض پیمان برای کشورهایی که خوی استکباری دارند مثل آب خوردن است و تیم مذاکره کننده ایران باید آگاهانه مسائل را دنبال کند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، حجت الاسلام رضاجوکار ، امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم ضمن تقدیر از تیم مذاکره کننده و رعایت خطوط قرمز اظهارداشت : موافقت قدرت های جهانی به معنی زانو زدن این کشورهای جلو جمهوری اسلامی ایران است .

 
وی افزود : مقام معظم رهبری تمام اوضاع مذاکرات را رصد کردند که مدیریت ، هدایت و ارشادهای این مقام والا باعث پیروزی ایران شد .

 
امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان گفت : آمریکا نماد استکبار است و تا زمانی که این آمریکا خوی استکباری خود بر نداشته باشد باید منتظر مرگ برآمریکاملت ایران باشد .

 
حجت الاسلام جوکار در بخش دیگری از سخنان خود به تاسیس شورای نگهبان در ۲۶ تیرماه سال ۵۹ توسط امام (ره)اشاره کرد و گفت : شورای نگهبان نبض جمهوری اسلامی ایران است و شورای نگهبان تمام دقت خود را به کار می بندند تا از حیثیت و آبروی جمهوری اسلامی را محافظت کنند .

 
امام جمعه شهرستان قشم یکی از آسیبهای جدی کرامت انسانی، اسارت عقل انسان در خواسته های هوای نفسانی دانست و گفت : پیروی از هوا و هوس، خطرناک‌ ترین دشمن انسان و عامل اصلی گمراهی و ضلالت و سقوط هر فرد است .

 
میزان فطریه در شهرستان قشم اعلام شد

 
حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قشم در ادامه به میزان فطریه برای مردم این شهرستان پرداخت و افزود : میزان فطریه را برای هر نفر با قیمت گندم ۶۰۰۰ تومان و با قیمت برنج ۱۵۰۰۰ تومان می باشد .

 
وی گفت: بر هر فرد مسلمان عاقل و بالغ که توان پرداخت فطریه داشته باشد واجب است فطریه خود و تمام کسانی که نانخور او هستند را پرداخت نماید.

 
خطیب جمعه شهرستان قشم در پایان تصریح کرد: فطریه برای هر نفر سه کیلو از قوت غالب مردم محل مثل گندم ، برنج، خرما ، کشمش و … است که باید به فقرا بدهند .

 

 

انتهای  پیام/س

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff