پیش بینی بارش پراکنده باران در شمال هرمزگان/ ارتفاع موج در تنگه هرمز به بیش از یک متر خواهد رسید
+ پ -
پیش بینی بارش پراکنده باران در شمال هرمزگان/ ارتفاع موج در تنگه هرمز به بیش از یک متر خواهد رسید

کارشناس سازمان هواشناسی هرمزگان با بیان اینکه افزایش سرعت باد تنگه هرمز و دریا متلاطم خواهد شد،اظهار کرد:در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات شمالی استان شاهد ناپایداری های جوی به صورت رگبار پراکنده باران و رعد و برق خواهیم بود.

حمزه سدید پناه،کارشناس سازمان هواشناسی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تاثیر سامانه کم فشار جوی بر استان گفت:در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات شمالی استان شاهد ناپایداری های جوی به صورت رگبار پراکنده باران و رعد و برق خواهیم بود.

وی اظهار کرد:پیش بینی می شود از فردا با افزایش سرعت باد تنگه هرمز و دریا متلاطم خواهد شد و ارتفاع موج به بیش از یک متر خواهد رسید.

سدید پناه افزود:از اواسط روز شنبه در برخی از مناطق استان شاهد افزایش دما خواهیم بود که شهرستان رودان با دمای۴۲درجه گرمترین نقطه استان پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه ساعات جزو مد از ۱۴ تا ۲۱ می باشد، تصریح کرد:کمینه و بیشنیه دمای بندرعباس طی سه روز آینده بین ۲۷تا تا۳۹درجه سانتیگراد می باشد.

کارشناس سازمان هواشناسی هرمزگان خاطرنشان کرد:شهرستان میناب با دمای ۴۱درجه گرمترین وشهرستان حاجی آباد با دمای ۳۳ درجه خنک ترین نقطه استان است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff