پیش بینی احداث آبنما در ميادين و پارك شهر بستک
+ پ -
پیش بینی احداث آبنما در میادین و پارک شهر بستک

شهردار بستک گفت: احداث آبنما در میادین و خیابانهای پرتردد در برنامه های سال جاری شهرداری پیش بینی شده است و در همین راستا آبنمای خیابان ولیعصر اجرا گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، محمد جلالی شهردار بستک گفت: به منظور ایجاد منظر و چشم انداز مناسب و زیبا برای عابران پیاده و سواره و با توجه به نقش آبنما در زیبایی و تلطیف فضای شهری و ایجاد آرامش بصری احداث آبنما در میادینس و خیابانهای پرتردد در برنامه های سال جاری شهرداری پیش بینی شده است.

 

شهردار بستک ایجاد فضای پر نشاط و زیبا برای شهروندان را یکی از مهم ترین وظایف شهرداری برشمرد و افزود: در راستای ایجاد چشم انداز زیبا و متنوع در میادین عملیات احداث آبنمای خیابان ولیعصر اجرا شد.

 

وی با بیان اینکه در طراحی آبنماها جلوه آبشار تداعی شده است، افزود: آبنما به صورت ریزشی عمل می‌کند و آب از بالا به پایین سرازیر می شود.

 

جلالی افزود: به منظور کاهش هزینه و صرفه جویی در مصرف انرژی در آبشار و نورپردازی آبنما از سیستم هوشمند اتوماتیک استفاده شده است.

 

شهردار بستک در پایان یادآور شد: آبنمای بوستان ٢٢ بهمن شهر بستک نیز در دست اجراست که با اتمام عملیات اجرایی و نورپردازی مکان مفرحی را برای شهروندان مهیا خواهد کرد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff