پیشگیری یک فرهنگ و درمان یک علم است/ فرهنگ پیشگیری بالاتر از علم درمان است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  میناب جنوب، ابوذرمهدی نخعی فرماندار ویژه شهرستان میناب ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل و کارکنان از بخش های مختلف بیمارستان بازدید کردند.

 

فرماندار ویژه میناب افزود: یکی از وظایف اساسی شبکه بهداشت و درمان، آموزش گروه های مختلف مردم با هدف آگاه کردن افراد نسبت به امور بهداشتی و درمانی است و کارکنان حوزه بهداشت و درمان بايد سعی و تلاش خود را بکار گيرند تا بتوانند هم در حوزه بهداشت و هم در حوزه درمان، خدمات بهينه ای به مردم ارائه کنند.

 

فرماندار ویژه و هیئت همراه در این بازدید از سرباز وظیفه ناجا که در درگیری با اشرار مسلح زخمی شده بود عیادت کردند و از اقدامات اولیه درمانی صورت گرفته در مرکز بهداشتی و اورژانس توکهور تقدیر نمودند.

 

فرماندار میناب با اشاره به این نکته که پیشگیری یک فرهنگ است و درمان یک علم عنوان کرد: فرهنگ پیشگیری بالاتر از علم درمان است، در واقع با در نظر گرفتن اعم هزینه ها، زمان، احساس های نامطلوب برای بیمار و …، می توان گفت که فرهنگ پیشگیری، کارگرتر از علم درمان است.

 

دکتر غلامرضا شهبازی ریاست بیمارستان میناب با اشاره به تعدادبالای مراجعین به بیمارستان ابوالفضل خاطر نشان کرد: ماهانه حجم بسیار بالایی از بیماران به بیمارستان مراجعه می کنند و این مرکز به عنوان قطب درمانی شرق استان عمل می کند و پرسنل این بیمارستان تمام تلاش خود را می کنند که خدمات بهتری ارائه شود و ما امیدواریم در فواصل زمانی مختلف حضور شما را در مراکز بهداشتی و درمانی داشته باشیم تا شرمنده مردم و شما نشده و رضای خداوند را در این عرصه فراهم نمائیم.

 

انتهای پیام/ی