پیشگیری مهم ترین اصل در کاهش مصرف مواد مخدر است
+ پ -
پیشگیری مهم ترین اصل در کاهش مصرف مواد مخدر است
معاون فرماندار رودان عنوان کرد:

پیشگیری مهم ترین اصل در کاهش مصرف مواد مخدر است

معاون فرماندار رودان گفت: پیشگیری از طریق افزایش سطح اطلاعات افراد جامعه در روند کاهش میزان مصرف مواد مخدر و مبارزه با این معضل اجتماعی از مهمترین اصول است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان با اشاره به اصل پیشگیری از اعتیاد و اطلاع رسانی از خطرات و معضلات آن، اظهار کرد: اثرات مخرب اعتیاد و مواد مخدر در جامعه بطور آشکار نمایان و مشهود است.

معاون فرماندار رودان با اشاره به پیامدهای قابل لمس اعتیاد در جامعه، تصریح کرد: افزایش طلاق، وجود مفاسد اجتماعی ،اخلاقی، بیکاری در بین مردم از جمله آسیب های اجتماعی هستند که که با اعتیاد ارتباط مستقیم دارند.

نیک طبع بیان کرد: افزایش آسیب های ناشی از اعتیاد باعث تخریب جایگاه و وجهه شهرستان می شود لذا بایستی با برنامه ریزی مناسب و مستمر در پی کاهش این معضل در سطح شهرستان رودان تلاش شود.

وی افزود: تمامی دستگاهها بویژه متولیان فرهنگی که نقش بسزایی در ارشاد و تاثیر گذاری در جامعه بویژه بر روی دانش آموزان و جوانان آینده ساز کشوردارند، بایستی در کاهش میزان آسیب های ناشی از اعتیاد گام بردارند.

 

معاون فرماندا رودان گفت: پیشگیری از طریق افزایش سطح اطلاعات افراد جامعه در روند کاهش میزان مصرف مواد مخدر و مبارزه با این معضل اجتماعی از مهمترین اصول می باشد و با برنامه ریزی و هماهنگی بین شهرداریها ،دادگستری و نهادهای فرهنگی محقق شود.

 

نیک طبع خاطرنشان کرد: بخشداری ها در راستای ایجاد اشتغال پایدار برای پیشگیری از مصرف مواد مخدر در روستاها  تعامل و همکاری لازم را به منظور برگزاری آموزش های فنی و حرفه ای و حرفه آموزی جوانان روستایی بعمل آورند.

 

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff