پیشروی سگ های ولگرد از حاشیه شهر تا منازل مسکونی شهرستان بستک
+ پ -
پیشروی سگ های ولگرد از حاشیه شهر تا منازل مسکونی شهرستان بستک

معضل سگ های ولگرد دامن گیر شهر بستک شده و گفته شده یکی از شهرهای همجوار اقدام به جمع آوری سگ های ولگرد نموده و آنها را در شهرستان بستک رها ساخته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، حضور شبانه گله های سگ ولگرد دیگر به امری طبیعی برای شهرواندان بستکی تبدیل شده است ، تعداد سگها روز به روز افزایش می یابد و دیدن سگی با پند توله در شهر دیگر برای مردم چیز جدیدی نیست.

 

ایوب یکی از شهروندان بستکی در گفتگو با جهانگیریه گفت: حضور سگهای ولگرد جلوی حیاطمان امری روزمره شده  و باید با احتیاط در را باز کرد.

 

نیما دیگر شهروند بستکی گفت : صبح که به مدرسه می رویم در یکی از خیابان ها همیشه سگ های ولگرد وجود دارند که باید آن مسیر را دور بزنم.

 

عبدالله گفت: منزل ما حیاط ندارد خودروی خود را در خیابان پارک می کنم که بسیاری از مواقع می بینم که سگها زیر ماشین هستند لذا باید همیشه قبل از روشن کردن خودرو زیر آن را بازدید می کنم.

 

رضا دیگر شهروند بستک به خبرنگار جهانگیریه گفت: دیشب فراموش کردم درب حیاط خانه را ببندم که و صبح که می خواستم به محل کارم بروم  یک سگ به همراه دو توله اش وارد حیاط شده اند.

 

به گفته یک منبع آگاه یکی از شهرهای همجوار اقدام به جمع آوری سگ های ولگرد بصورت زنده گیری نموده است که آنها را در محدوده شهرستان بستک رها ساخته اند.

مردم در انتظار تصمیمی جدی برای حل این موضوع از سوی مسئولین هستند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff