پیشرفت 50 درصدی طرح احداث آبنما در پارک 22 بهمن بستک
+ پ -
پیشرفت ۵۰ درصدی طرح احداث آبنما در پارک ۲۲ بهمن بستک

طرح احداث آبنمای پارک ۲۲ بهمن شهر بستک، در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع و با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال در ضلع غربی این پارک با پیشرفت ۵۰ درصدی در حال انجام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد جلالی شهردار بستک  در گفتگو با خبرنگار  جهانگیریه ، گفت: احداث آبنما در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع و با اعتبار ۸۰۰ میلیون ریال در ضلع غربی پارک ۲۲ بهمن شهر بستک در حال انجام است.

 

شهردار بستک گفت: با توجه به تاثیرگذاری آبنما و آبشار در آرامش روحی و بصری شهروندان و افرادی که برای تفرج به پارک مراجعه می کنند، طرح احداث آبنما در این نقطه از پارک که تردد بیشتری دارد و در معرض دید شهروندان قرار دارد در حال اجراست.

 

وی افزود: این ‌آبنما جهت فراهم نمودن محیطی دلنشین و تفریحی برای رفاه حال مردم عزیز شهرمان طراحی و اجراء شده که در حال حاضر ۵۰ درصد کار آن انجام شده است.

 

شهردار بستک اظهار داشت: فضای ضلع غربی بوستان و آبشار با نورپردازی مناسب در حال اجرا بوده که پس از اجرای آبشار محوطه سازی نیز اجرا خواهد شد.

 

جلالی خاطر نشان کرد: با تکمیل فضای در حال اجرا به دلیل قرارگیری در مجاورت بلوار خروجی به سمت جایگاه CNG امکان دسترسی مناسبتری را برای شهروندان محترم فراهم خواهد کرد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff