پیشرفت کشور تنها از راه تقویت تولید داخلی و اتکا به قدرت ملی می گذرد
+ پ -
پیشرفت کشور تنها از راه تقویت تولید داخلی و اتکا به قدرت ملی می گذرد

کارشناس سیاسی اظهار کرد:پیشرفت کشور فقط از راه تقویت و تولید داخلی می گذرد چنانچه اگر پیشرفت کشور به دست دشمنان باشد ارزش ندارد.

فرد حسینی، کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با تاکید بر مطالبه گری مسئولان نسبت به مسائل کشور گفت: مسئولین باید مطالبه  گر باشند و مردم نیز به عنوان صاحبان اصلی انقلاب هستند اصلی ترین نقش ها را دارند.

وی افزود:در یک مطالبه مهم  باید مردم به حقوق خودشان و حقوقی که قانون اساسی به آن ها داده مانند حق مسکن و… توجه ویژه داشته باشند.

کارشناس سیاسی اظهار کرد: افراد نسبت به حقوق خودشان باید آگاه باشند و  اینکه حرف های خلاف حقوق خود زده می شود و می گویند وظیفه دولت نیست در صورتی که در  اصول ۲۸ قانون اساسی آمده است داشتن شغل و آموزش رایگان وظیفه دولت است و باید تمام مسئولین پاسخ گو باشد.

وی افزود:پیشرفت کشور فقط از راه تقویت و تولید داخلی می گذرد در غیر اینصورت نیست،اگر پیشرفت کشور در دست خارجی ها ، دشمنان و قاتلان این ملت که برادران و پدرانی که در سال های گذشته کشته قطعا ارزش نخواهد داشت.

فرد حسینی تصریح کرد:پیشرفت جامعه در دست خود مردم است و این ها باید بدانندکه خودشان در این راستا از مسئولین پیگیری کنند که راه را به داخل بیاورندو نه به خارج و نگاه را به دوست بیاندازند نه دشمن و اینکه اتکا به قدرت داخل و درون زا تنها راه است.

کارشناس سیاسی با اشاره به موضوع مفاسد اقتصادی تاکید کرد:در همه کشورهای موفق نسبت به دیگر کشورهای مقابل خود که کلید طلایی را دارندمبارزه با مفاسد اقتصادی و تحقق نظام و شفافیت اطلاعات است.
فرد حسینی خاطرنشان کرد: تا زمانی که به صورت یک پارچه اطلاعات در حوزه کالا و اسناد با هم تقطیع نشود و در اختیار نهادهای حاکمیتی و نظارتی قرار نگیرد در هر لحظه حرف زدن از فساد لطیفه ای بیش نیست

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff