پیشرفت علمی با ترور متوقف نمی شود

در پی اعتراض به ترورشهید فخری زاده، عبدالعلی زائری رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهرستان میناب گفت: در این سرزمین شهادت بهترین پاداشی است برای افرادی که قدم در راه خدمت به جامعه انسانی برداشته‌اند و قطعا پیشرفت علمی را نمی توان با ترور متوقف کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ این روزها ایران سراسر اعتراض است، مردم یک پارچه و یک صدا با مشت هایی گره کرده انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونست اعلام می دارند و از مسئولین دولتی خواستار انتقام خون شهدای ایران هستند.

شهدایی که در عرصه جنگ نرم نیز سخت برای دفاع از آبادانی میهن می جنگند و خون خود را فدای این ملت می کنند، حالا اما این مردم هستند که نمی خواهند خون های ریخته شده زیر پای کثیف شیطان بزرگ جاری شود، نمی خواهند و نمی گذارند که دل خانواده ای آنها اندکی و حتی لحظه ای در غم فقدان عزیزترین فرد زندگیشان باشد.

در همین رابطه در پی شهادت محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای و صنعت دفاعی کشورجمعی از دانشجویان بسیجی میناب مقابل دانشکده فنی و حرفه ای این شهرستان تجمع کردند.

در این تجمع عبدالعلی زائری رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهرستان میناب اظهار کرد: آذرماه از دیرباز با خون دانشگاهیان رنگین شده و بوی خون و علم در این ماه با هم گره خورده است، خون دانشجویانی که پا در عرصه علمی علمی گذاشته و به دنبال استقلال و آزادی این مرز و بوم بوده‌اند.

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهرستان میناب افزود: عصر روز جمعه باز هم در آذرماه، خون دانشمند بزرگی به زمین ریخته شد که در تمام طول زندگی خود به دنبال سربلندی سرزمین خود بود، پیشرفت علمی را نمی‌توان با ترور متوقف کرد، ما به شناختی رسیده ایم که دیگر دشمنان قادر به کنترل و مهار کردن آن نیستند.

زائری ادامه داد: در این سرزمین شهادت بهترین پاداشی است برای افرادی که قدم در راه خدمت به جامعه انسانی برداشته‌اند و راه شهید فخری زاده ادامه دارد و این گام بلند علمی که در کشور برداشته شده است هر روز مستحکم تر خواهد شد و قطعا پیشرفت علمی را نمی توان با ترور متوقف کرد.

انتهای پیام/