تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
سیاسی
کد خبر : 490154
تاریخ انتشار:دوشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
معاون فرهنگی سپاه پاسداران در جمع بسیجیان بندرعباس:

پیشرفت ایران اسلامی در پرتو استقلال و ایستادگی است/ آمریکا برای سالم ماندن در این معرکه حساب خود را از صهیونیست جدا کند‌

معاون فرهنگی سپاه پاسداران با بیان اینکه نیروهای نظامی آمریکا از ترس رزمندگان ما لباس خود را خیس می کنند،اظهار کرد:اگر آمریکا می خواهد جان سالم از این معرکه به در ببرد حساب خود را از صهیونیست ها جدا کند‌.

پیشرفت ایران اسلامی در پرتو استقلال و ایستادگی است/ آمریکا برای سالم ماندن در این معرکه حساب خود را از صهیونیست جدا کند‌

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سردار محمد رضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع بسیجیان مدافع خلیج فارس با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت:ملت ایران ۴۰ سال پرچم اسلام به دست صلح و حکمیت خدا را فریاد می زنند که در طول این چهار دهه شیطان بزرگ با ملت ما گلاویز و درگیر است.

وی اظهار کرد:ایران اسلامی ۴۰ سال در حال مبارزه و کشتی با قدرتی است که از لحاط محاسبه مادی، امکانات و تجهیزات مبارزاتی در سطح بالایی قرار دارد و  تصویری از کشتی گیر ۵۰ کیلویی باکشتی گیر بالای ۱۲۰ کیلو را تداعی می کند.

سردار نقدی با اشاره به قدرت خداوند در این جنگ نابرابر افزود: جبهه حق در ظاهر در برابر امکانات بسیار نابرابر همیشه پیروز میدان بوده و کشور سازنده پیشرفته ترین سلاح های جنگی را ناتوان گذاشته است.

وی عنوان کرد:بررسی ها و تحقیق پیش پا افتاده از شرایط ایران در سال ۵۵ و ایران سال ۹۷ نشان می دهد که کشور ما هر روز قوی تر شده و در تمام شئون و مسائل پیشرفت های چشم گیری داشته است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران یادآور شد:ملتی که ۷۰ درصد مردم  آن در استانهای محروم زندگی می کردند و بالغ بر ۸۵ تا ۹۰ در صد زنان جامعه سواد خواندن و نوشتن نداشتند اکنون رتبه ۱۵ یا ۱۶ علمی جهان را از آن خود کرده است.

وی ادامه داد:ایران با گذشت ۴۰سال از انقلاب پر برکت انقلاب دارای برترین فناوری های روز جهان است که فقط ۷ الی ۸ کشور در دنیا از آن برخوردارند.

سردار نقدی با بیان اینکه چرخه پرتاب ماهواره و بیو تکنولوزی از جمله توانایی های ملتی است که ۴۰ سال در حال جهاد علمی بوده ،گفت:کشوری که مردمش در محرومیت به سر می بردند و از امکانات اولیه همچون برق، اب لوله کشی،  مخابرات و راه های مناسب بی بهره بودند اکنون در اوج پیشرفت و اقتدار قرار دارند.

وی ادامه داد:در سال های اول انقلاب برخی از مناطق هرمزگان محروم و از امکانات رفاهی بی بهره بودند همچنین از هر یک هزار نوزاد ایرانی ۱۶۵  کودک جان می باختند و بیماری های واگیردار مثل حصبه و ..دسته دسته مردم را به کام‌ مرگ می کشاند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران تصریح کرد:هم اکنون۸۰ هزار خانه بهداشت در کشور احداث شده و به برکت انقلاب۱۰۰ درصد روستاهای ما برق دارند همچنین ۹۱ درصد از جاده های کشور آسفالت شده است.

پیشرفت ایران اسلامی در پرتو استقلال و ایستادگی در برابر آمریکاست

وی با بیان اینکه امکانات بدست آمده در پرتو استقلال و ایستادگی در برابر آمریکاست،افزود:در طول چند دهه حیات رژیم اسفناک پهلوی تنها ۱۰۷ عنوان کتاب چاپ شد این در حالی است که در سال ۹۶ یازده هزار عنوان کتاب به چاپ رسیده که معادل ۱۰ برابر کل دوران رژیم پهلوی است.

سردار نقدی اظهار کرد:تا پیش از انقلاب شیلنگ، ظرف و کاسه از اسرائیل وارد می شد اما امروز در اغلب نقاط کشور صنایع مهم ایجاد شده که در دنیا رتبه زیر بیستم قرار داریم.

وی با اشاره به پیشرفت های چشمگیر در عرصه آلومینیوم، مس و خودروسازی تاکید کرد:به برکت انقلاب اتفاقات بزرگی درایران اسلامی رخ داده و اگر دنیا پیشرفت کرده ما هم پیشرفت های چشم گیری را رقم زده ایم.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران  نقدی با اشاره به اینکه در گذشته وقتی آمریکا به سمت کشوری حرکت می کند آن دولت از ترس سقوط می کرد، تاکید کرد: در زمان کنونی وقتی رزمندگان شجاع ایران تفنگداران آمریکایی را دستگیر کردند نیروهای نظامی آمریکا از ترس لباس خود را خیس می کنند.

وی با اشاره به فروپاشی دولت آمریکا از درون گفت: آمریکا در سال های قبل بیشترین ذخایر ارزی جهان را داشت اما اکنون ۲۱ هزار میلیارد دلار بدهکار است همچنین هر غروبی که فرا می رسد ۲٫۵ میلیارد دلار به بدهی آن اضافه می شود و به صورت صعودی در حال سقوط است.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران با بیان اینکه کشورهای دیگر به سختی می توانستند با روسای دولت امریکا دیدار کنند، اظهار کرد: از آنجایی که از قدرت و اقتدار آمریکا در جهان کاسته شده لذا برخی کشورها از جمعه رئیس جهمور افغانستان حاضر نشد که در فرودگاه بارئیس جمهور این کشور ملاقات داشته باشد.

قدرت آمریکا در حال افول است

سردار نقدی با تاکید بر اینکه قدرت آمریکا در حال افول است، بیان کرد: دولتی که بر خاک بیشتر کشورها از جمله عراق، سوریه و یمن تسلط داشت اکنون وضعیت کنونی این کشور را پس از چهل سال مبارزه با ملت ایران را ببینید.

وی افزود: ۹۰درصد از خاک کشور سوریه که در اختیار نیروهای تکفیری بود ، طی سال های اخیر تمام خاک سوریه به جز ۵ درصد آن بازپس گرفته شد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه بسیج سوریه به تاسی  بسیج ایران تشکیل شده است، بیان کرد: نیروهای مردمی سوریه، یمن با الگوگیری از بسیج و انقلاب ایران توانستند دشمن را شکست دهند .

سردار نقدی با اشاره به آشوب های ایجاد شده توسط آمریکا در ایران یادآور شد: دی ماه سال گذشته مردم ایران به نفع انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران تظاهرات  کردند وپیروزی را به دست آوردند.

وی با اشاره به تشکیل ناتوی عربی با همکاری مصر، اردن برای حمله به ایران اظهار کرد:  از آنجایی که آمریکا با همه اتم ها و ناوهای هواپیمابر لقمه بزرگ تر از دهانش برداشته بود، شورای همکاری خلیج فارس منحل شد.

نقدی با بیان اینکه صهیونیست ها بدانند که نیروهای انقلاب روز به روز حلقه محاصره را تنگ تر خواهند کرد،گفت:اگر آمریکا می خواهد جان سالم  از این معرکه به در ببرد حساب خود را از صهیونیست ها جدا و پاسگاه های نظامی را از ملت اسلامی دور کند‌

وی با اشاره به اینکه تجربه چهل ساله نشان می دهد که جایی برای آمریکا و نیروهای نظامی آنها در منطقه نیست،افزود: در زمان رژیم شاه بود که ملت ما دست خالی بود و نیروی مسلح، قوای نظامی ساواک، رسانه و اقتصاد در دست شاه بود و همه قدرت های جهان از شاه حمایت می کردند ملت ایران با دستان خالی در برابر دشمنی دست پر ایستاد و پیروز شد.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران  ملت ایران در طول انقلاب با توکل به خدا، خودباوری و اعتماد به نفس پیروز شده است،تصریح کرد:۴۰ سال از انقلاب اسلامی ایران می گذرد و‌ مشکل اقتصادی و جنگ اقتصادی ساده ترین مشکل پیش روی ملت ما بوده است،

 

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=490154
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

12,667 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی