پیروی قاطع از ولایت و حضور آگاهانه مردم در صحنه رمز بقاء جمهوری اسلامی است
+ پ -
پیروی قاطع از ولایت و حضور آگاهانه مردم در صحنه رمز بقاء جمهوری اسلامی است

امام جمعه کیش اظهار کرد:پیروی قاطع مردم از امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب همچنین حضور آگاهانه مردم در صحنه موجب شده که دشمن همواره از جمهوری اسلامی در هراس باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل ار کیش پرس، حجت الاسلام حسن علیدادی، امام جمعه کیش در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه با توصیه به رعایت تقوی الهی در تمام شئون زندگی گفت: پیروزی حزب الله لبنان با جمعیت اندک در مقابل جمعیت کثیر تا دندان مسلح اسرائیل غاصب نشان داد هر جا صبر و مقاومت پیشه کنید پیروزید.

خطیب جمعه کیش با اشاره به سالروز بازگشت سرافرازانه دلیرمردانی که سال ها در اسارت در زندان های رژیم بعث عراق به سر برده بودند، اظهار کرد: بازگشت سرافرازانه آزادگانی که ۸ سال دفاع مقدس در شب های سخت عملیات حاضر شده و سنگر به سنگر پیشرفت کرده بودند؛ به کشور پس از سالها ایستادگی در برابر تهدید،تحقیر و شکنجه از افتخارات ملت ایران است .

علیدادی ادامه داد: پیروی قاطع مردم از امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب همچنین حضور آگاهانه مردم در صحنه موجب شده که دشمن همواره از جمهوری اسلامی در هراس باشد.

وی تصریح کرد: وقتی مردم قاطعانه پیشتیبان ولایت فقیه و امام جامعه بودند استبکار جهانی از جمهوری اسلامی در هراس است و ترس اصلی زمانی است که مردم فرمایشات ولی فقیه خود را عملیاتی کنند.

امام جمعه کیش با تاکید بر اینکه هر جا مردم حضور جدی، با بصیرت و آگاهانه داشته اند دشمن در همان نقطه عقب نشینی کرده است، افزود: این دو مولفه رمز پیروزی و بقای جمهوری اسلامی است.

وی  با اشاره به آغاز فعالیت های دوره دوازدهم ریاست جمهوری در کشور و معرفی وزرا به مجلس توسط رئیس جمهور تاکید کرد: باید دولتمردان و وزرایی که از مجلس رای اعتماد می گیرند به شعار اقتصاد مقاومتی نگاه به درون کشور توجه داشته باشد و اجرای اقتصادی مقاومتی را  در دستور کار خود قرار داده و با رانت خواری و فسادهای اقتصادی مقابله کنند.

وی افزود: فقرزدایی، توجه به اشتغال، خروج از رکود به معنای واقعی کلمه باید در دستور کار دولت قرار گیرد.

امام جمعه کیش با تاکید بر این که دولت باید از برجام متناسب با شأن مردم دفاع کند، گفت: باید کسانی که به دنبال فتنه گری در کشور هستند شناسایی و برخورد شود.

علیدادی خطاب به دولت دوازدهم خاطر نشان کرد: با توکل به خدا و صبر همانگونه که امروز کشور در مسیر توسعه قرار گرفته است هر روز برای مردم فهیم، وظیفه شناس و با بصیرت جمهوری اسلامی خدمت جدیدی عرضه کنید.

خطبه های نماز جمعه این هفته کیش به امامت حجت الاسلام علیدادی و با حضور مردم و مسئولان مومن در مصلی کیش برگزار شد.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff