پیروزی جبهه حق بر باطل سنت لایتغیر الهی است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ پاسدار طالب احمدی نیا در جمع اصحاب رسانه میناب، انقلاب اسلامی را مرهون معمار کبیر انقلاب اسلامی و خون شهدا مقاومت و ایستادگی ملت ایران در مقابل با تهدیدات استکباری عنوان کرد و افزود: در طلیعه42 سالگی انقلاب اسلامی شکست پروژه آمریکایی صهیونیستی ، فشار حداکثری علیه ایران نوید بخش پیروزی نهایی حق بر باطل است.
وی تصریح کرد:انقلاب اسلامی ایران همچنان در قلب ملت یران، امت های اسلامی و آزادگان جهان می تپد که نتیجه آن سلب آرامش از زورگویان و مستکبران جهانی بوده است.
فرمانده سپاه میناب تاکید کرد: تردیدی نیست آنچه باعث پیروزی‌های افتخار‌آمیز ملت ایران و شکست و سرافکندگی جبهه متحد ضد انقلاب و دشمنان نظام و انقلاب اسلامی شده است پیوند وثیق امت و ملت با امام و رهبر حکیم، فرزانه و دوراندیش خود و در حقیقت اطاعت از ولایت فقیه بوده است.
احمدی نیا با بیان اینکه غلبه جبهه حق بر باطل سنت لایتغیر الهی عنوان کرد و گفت:وعده الهی مبنی بر حکومت صالحان بر زمین با پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ، ملت ایران بر عقل های مادی باورپذیرتر می شود.
به گفته سرهنگ احمدی نیا ولایت الهی که امروز در ولایت فقیه تجلی دارد در کنار ملت هوشمند و بصیر ایران تداوم پیروزی ها را امری قطعی قرار داده است.
فرمانده سپاه میناب خاطر نشان کرد:عظمت و اقتدار ایران اسلامی مرهون انقلاب اسلامی است و ویژه برنامه‌های دهه فجر تجدید میثاق آحاد ملت با آرمان‌های امام و شهداست.

انتهای پیام/