پیام شهدای غواص ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمن جهت نیل به آرمان های الهی است/ملت و مسئولان بایدراه شهدا را ادامه دهند
+ پ -
پیام شهدای غواص ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمن جهت نیل به آرمان های الهی است/ملت و مسئولان بایدراه شهدا را ادامه دهند

کارشناس مسائل سیاسی گفت : پیام شهدای غواص ایستادگی ومقاومت در مقابل دشمن جهت نیل به آرمان های الهی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، مراد پور دهنوی کارشناس مسائل جهان اسلام در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده اظهار کرد:انسان ها همواره در زندگی مادی خویش دچار فراموشی وغفلت می شوندوهمه ما نیازمند تذکر و تلنگری هستیم که غبارهایی که بر دل های ما مینشیند را بزداید .

وی با اشاره به تعبیرقران کریم که شهدا زنده اند و عندربهم یرزقون هستند افزود : شهدا هر از چندگاهی با حضورشان در خاک وطن می خواهند غبارها را از دلها بزداینداین نکته ای است که در پیام مقام معظم رهبری وجود دارد.

مرادپور با بیان اینکه شهدای پر افتخارغواص به ما آموختندآرمان های الهی برهرچیزی مقدم است اضافه کرد: شهدای پر افتخارغواص با اینکه دست بسته بودند اما تسلیم دشمن نشدند آنها به درس توکل به خداوند ایستادگی وشهامت ودفاع از حقوق اسلامی و ملی مان دادند و گفتند منافع اسلام وملت برچیزی مقدم است.

این کارشناس سیاسی اظهار داشت: حضور گسترده مردم از هرجنس وتیپی وگرایش سیاسی بیانگرعلاقه مندی ملت به آرمان ها وارزش های اسلامی است.

وی قدردانی ملت از قهرمانان ملی کشور دانست و بیان کرد :ملت به چنین قهرمانانی می بالد و ملت و مسئولان بایدراه شهدا را ادامه دهند و درمقابل شیاطین تسلیم نشوندهمانطورکه شهدای ما این گزینه رابه مانشان دادند .

مراد پور در تحلیل خود از پیام رهبری به مراسم شهدای غواص و اشاره ایشان به “لحظه های نیاز” خاطرنشان کرد :همان مواقعی که دچارغفلت می شویم وامدادی الهی را فراموش می کنیم که درشرایط فعلی که درحال مذاکرات هسته ای هستیم دشمن فشار می آورد تهدید می کنداما شهدا راه ایستادگی وتوکل به خداوند را به ما نشان می دهند.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff