پیام رهبرانقلاب خط مشی برای جهان عاری از خشونت است
+ پ -
پیام رهبرانقلاب خط مشی برای جهان عاری از خشونت است

امام جمعه اهل سنت بندرچارک نامه مقام معظم رهبری را از بینش عمیق و آینده نگری از اوضاع آینده غرب دانست و گفت : پیام ایشان که سرشار از نصایح دلسوزانه و پدرانه برای جوانان و آینده سازان جهان غرب هست راهکار و خط مشی برای جهان عاری از خشنونت می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ مسعود راهبر امام جمعه اهل سنت بندرچارک در گفتگو با مروارید نیوز با بیان اینکه پیام مقام معظم رهبری که کمتر از یک سال برای دومین بار به جوانان و جوامع اروپایی و آمریکایی نوشته می شود نشان از بینش عمیق و آینده نگری ایشان برای جوامع بشریت است، گفت : اهمیت و مسئله تروریسم در جهان و خشونت گرایی در جوامع غربی باعث به مکتوب در آمدن دل نگرانی های رهبر کبیر انقلاب از اوضاع آینده غرب و آمریکا است .

 

 

امام جمعه اهل سنت بندرچارک با اشاره به ناامنی منطقه بیان کرد : آنچه که امروز بنام پدیده تکفیر و تروریست دامن جهان اسلام و کشورهای منطقه را گرفته است دست و پرورده و جیره خواران سران کشورهای غربی هستند که این آتش را ایجاد نمودند .

 

 

شیخ راهبر در ادامه اظهار کرد : در جهان امروز که سر تفنگ ها و شمشیرهای تروریسم بسوی آمریکا و اروپا نشان رفته است ، نامه مقام معظم رهبری که سرشار از نصایح دلسوزانه و پدرانه برای جوانان و آینده سازان جهان غرب هست راهکار و خط مشی برای جهان عاری از خشونت می باشد.

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff