پیام رئیس دانشگاه آزاد جاسک به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
+ پ -
پیام رئیس دانشگاه آزاد جاسک  به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جاسک به مناسبت گرامی‌داشت روز ارتباطات و روابط عمومی(۲۷ اردیبهشت لغایت ۲ خرداد ماه) طی پیامی این روز فرخنده را به فعالان عرصه اطلاع رسانی و کارشناسان و رابطین روابط عمومی تبریک گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مکران نیوز، متن پیام «رامین تفضلی» بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی و در تبیین نقش این نهاد بدین شرح است:

” بسم الله الرحمن الرحیم”

۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی بهانه‌ای است تا باردیگر یادآور شویم، نمادهای توسعه یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم داری و احترام به حقوق انسان‌ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردم است که ماموریت انجام آن بر عهده  روابط عمومی سازمان‌ها است.

نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی است
۲۷ اردیبهشت در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از  زحمات و تلاش‌های صادقانه سختکوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است.
خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارند قابل تقدیر است.

   امروز زندگی کردن با رسانه نیز به عنوان حلقه ای مهم از نظام ارتباطی،  به بخش جدایی ناپذیر حیات انسان تبدیل شده و تعامل انسان و رسانه، بر بسیاری از مناسبات اجتماعی و از جمله راهبری و مدیریت افکار عمومی تاثیر گذارده است. بر همین اساس می توان گفت که نظام ها و سامانه های مدیریتی و حاکمیتی نیز بدون ارتباط گیری موثر با افکار عمومی قادر به اجرای برنامه های خود نیستند و نمی توانند خدمتی در خور ارائه کنند.  “افکار عمومی” پدیده ای است واقعی که با ظهور رسانه های جمعی و ابزارهای ارتباطی شکل گرفت و شناسایی ویژگی ها، تمایلات و مطالبات این پدیده برای برقراری یک ارتباط هدفمند و موثر، ضرورت جهان امروز است و در این میان روابط عمومی ها و رسانه ها، اصلی ترین نهاد در جهت شناخت، ساخت و تقویت افکار عمومی تلقی می شوند.

روابط عمومی ها با برخورداری از دانش تخصصی و پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی، ضمن شناخت صحیح مسوولیت ها، نیازها و منافع متقابل سازمان خود با رسانه ها را حفظ کرده و با استفاده از راهکارهای مناسب ارتباطی و پرهیز از انتظارات نامعقول و غیر منطقی و خودداری از دروغ پردازی و پنهان کاری، سعی در ارائه اطلاعات و اخبار شفاف سازمان دارد.

اینجانب ضمن تبریک بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی به فعالین این عرصه ،امیدوارم در سالی که به تدبیر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام” دولت و ملت، همدلی و همزبانی” مزین شده است، مسئولین روابط عمومی ها، با بهره گیری از مهارت و دانش لازم و بکارگیری خلاقیت و فناوری های روز، به صورتی هنرمندانه، خلاقانه و حرفه ای، درجهت تحقق شعار سال، موجبات همدلی و همزبانی میان دولت و ملت را بیش از پیش فراهم نمایند؛امید است با عنایت معبود بی همتا و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و با همدلی و همزبانی در راستای خدمت به مردم شریف شهرستان جاسک موفق و موید باشید.

رامین تفضلی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  جاسک

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff