پیام خانواده شهدای مدافع حرم اطاعت از رهبر انقلاب(مدظله العالی) است
+ پ -
پیام خانواده شهدای مدافع حرم اطاعت از رهبر انقلاب(مدظله العالی) است

نماینده ولی فقیه دراستان هرمزگان با بیان اینکه رهبر انقلاب دفاع از حرم را امری واجب قطعی می دانند، اظهار کرد:پیام خانواده شهدا مدافع حرم پیروی از راه حسین (ع) و اطاعت از مقام عظمای ولایت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در مراسم تشیع شهید حرم”عبدالحمید سالاری” با بیان اینکه مردم ایران مدافع اهل بیت هستند، گفت:مردم کشور ما تابع رهبر آگاهشان هستند و رهبر انقلاب دفاع از حرم را امری واجب قطعی می دانند.

 

وی با اشاره به اینکه هدف دشمن از جنگ در عراق و سوریه،  ایران است، اظهار کرد: سوریه خط مقدم ماست و مدافعان حرم اهل بیت  از خاک کشورمان دفاع می کنند و داعش را در خاک سوریه زمین گیر کرده اند.

 

نعیم آبادی با بیان اینکه داعش فرزند آمریکا است، افزود:امریکا مدعی است که اطلاعات مردم دنیا  را می داند اما در برابر غارت نفت سوریه کور است و قدرت را به دست عده ای  بدوی ، صحراگرد و خشن سپرده است.

 

وی تصریح کرد: داعش درنده ای بی عقل، بی دین و ضد بشری است که با پول بی اندازه و صلاح قدرتمند به جان مسلمانان افتاده است.

 

نماینده ولی فقیه در هرمزگان تاکید کرد: پیام خانواده شهدا مدافع حرم پیروی از راه حسین (ع) و اطاعت از مقام عظمای ولایت است چنانچه اگر مطیع اراده ناخدا نباشیم، مرگ سرنوشت ما می شود.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff