پیاده روی ساحلی و شنای دریایی در آبهای نیلگون خلیج فارس
+ پ -
پیاده روی ساحلی و شنای دریایی در آبهای نیلگون خلیج فارس

مسئول تربیت بدنی بسیج شهرستان میناب گفت: پیاده روی ساحلی و شنای دریایی با مشارکت کارکنان ناحیه میناب با هدف حفظ سلامتی کارکنان در ابهای نیلگون خلیج فارس سواحل روستای گهردو برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  میناب جنوب،محمد کاملی مسئول تربیت بدنی بسیج شهرستان میناب اهمیت ورزش را در زندگی مورد تاکید قرار داد و گفت: از آنجایی که ورزش سلامتی روح و جسم و شادابی را به همراه تندرستی به فرد به ارمغان میاورد پرداختن به امر ورزش یکی از ضروریات زندگی است.

 

وی با بیان اینکه بسیاری از بیماریها بواسطه ورزش کردن قابل کنترل و پیشگیری است افزود: ورزش باید کرد تا سالم و تندرست بمانیم.

 

کاملی، برگزاری پیاده روی ساحلی و شنای دریایی را با هدف گرامیداشت هفته سلامت و تقویت قوای جسمانی ، کنترل و کاهش بسیاری از بیماری هایی که ممکن است سلامتی بدن را به خطر بیاندازد عنوان کردو گفت: پیاده روی ساحلی و شنای دریایی با مشارکت کارکنان ناحیه میناب در ابهای نیلگون خلیج فارس سواحل روستای گهردو برگزار شد.

 
وی برگزاری مسابقات دو امدادی ویژه دانش آموزان در هشتبندی، سندرک،و حکمی ،مسابقات پیاده روی شامگاهی در پارک کوثر میناب، دوچرخه سواری، مسابقات فوتسال با تیم های ادرات و تیم های فوتسال شهرستان، از جمله برنامه های تربیت بدنی در طول هفته سلامت عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff