پيشرفت اقتصادی راه رسيدن به توسعه و اشتغال پايدار است
+ پ -
پیشرفت اقتصادی راه رسیدن به توسعه و اشتغال پایدار است
مدير كل تعاون و رفاه اجتماعي هرمزگان:

پیشرفت اقتصادی راه رسیدن به توسعه و اشتغال پایدار است

مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت:رفاه اجتماعی و ایجاداشتغال بهترین راه برای رسیدن به توسعه اقتصادی است.

 
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ هادی ابراهیمی، مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان  با اشاره به اینکه بهترین راه رسیدن به اشتغال پایدار و توسعه و پیشرفت اقتصادی گفت: حرکت در مسیر کارآفرینی است، کارآفرینی به عنوان موتور حرکتی تولید و توسعه اقتصادی و از سویی پرورش‌دهنده و تقویت کننده روحیه سرمایه­ گذاری و بهر­وری در نیروی انسانی تلقی می­ شود.
وی افزود:  کارآفرینان با استفاده از فرصت های موجود و فرصتهای جدید با ایجاد خلاقیت، کسب و کاری را راه می اندازند که بتواند منجر به ایجاد یک ارزش جدید در جامعه شود.
مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ۲۴ تا۳۰ آبان‌ماه هر سال برنامه‌های هفته جهانی کارآفرینی اجرایی می‌شود اظهار کرد: اداره کل امسال  نیز برنامه های مختلفی را در جهت ترویج و اشاعه فرهنگ کارآفرینی در دست اجرا دارد که همایش کارآفرینی و نواختن زنگ کارآفرینی، رونمایی از سایت باشگاه خلاقیت ایرانیان پویا و بازدید از طرح کارآفرینی، برگزاری کارگاه مدلهای کارآفرینی برای دانشجویان از برنامه های این هفته می باشد.
ابراهیمی خاطر نشان کرد: برگزاری دوره آموزشی کارآفرینی برای مدیران کاریابی های غیردولتی و اصناف، برگزاری کارگاه بازاریابی و فروش مدرن در دوران پسا تحریم، برگزاری همایش آینده شغلی من، کارآفرینی در تعاونی های سبز و مشاغل خرد و کوچک را از دیگر برنامه های این هفته است.
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff