پویایی و پیشرفت سلامت جامعه در گرو توسعه ورزش همگانی است
+ پ -
پویایی و پیشرفت سلامت جامعه در گرو توسعه ورزش همگانی است

معاون استاندار هرمزگان و فرماندارویژه میناب تلاش و پویایی برای دستیابی به اهداف و توسعه پیشرفت سلامت جامعه را یک مقوله لازم و مورد توجه جدی عنوان کرد و افزود: برای توسعه ورزش همگانی و ورزش بانوان در سال ۹۵اهتمام ویژه صورت گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری تحلیلی میناب جنوب، فرماندار شهرستان میناب در حاشیه برگزاری جلسه شورای ورزش شهرستان تلاش و پویایی برای دستیابی به اهداف و توسعه پیشرفت سلامت جامعه را یک مقوله لازم و مورد توجه جدی عنوان کرد و افزود: راه دستیابی به سلامت از طریق ورزش است و لذا همه بایستی تلاش کنند تا ورزش در تمام سطوح خانواده و جامعه نمود و حضور عینی داشته باشد و برای توسعه ورزش همگانی و ورزش بانوان در سال ۹۵اهتمام ویژه صورت گیرد.

 

پاکدامن در ادامه خاطر نشان ساخت: بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری امسال به نام اقتصاذ مقاومتی ، اقدام و عمل بایستی در عرصه ورزش هم این رهنمود در برنامه ریزی ها و اجرای امور مدنظر باشد تا با بهره گیری از امکانات و توان خود حداکثر کارایی و پیشرفت را در ورزش شاهد باشیم.

 

وی با اشاره به سخنان ریاست محترم جمهور در خصوص ایجاد فضای امید و تلاش در جامعه ، ورزش را بهترین جایگاه برای ایجاد شور و نشاط در جامعه دانست و ابراز داشت: در طی سال جاری شاهد برگزاری و اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی با رویکرد تزریق روحیه نشاط و شادابی در سطح شهرستان خواهیم بود.

 

رئیس شورای ورزش شهرستان میناب با یادآوری لزوم توجه به امر ورزش همگانی گفت: از مجموعه اداره ورزش و جوانان و شهرداریها در خواست می شود در سال ۹۵ توجه ویژه ای به امر ورزش محلات و ایجاد امکانات برای توسعه ورزش همگانی و محله ای را مدنظر خود داشته باشند .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان میناب نقش بانوان در جامعه و لزوم توجه ویژه به ورزش بانوان را یادآور شد و گفت و اظهار داشت: با توجه به اقدامات خوب برای توسعه ورزش بانوان در سال گذشته  در سال جدید نیز رویکرد اصلی در تکمیل پروژه های عمرانی ورزشی تکمیل سالن های ورزشی می باشد تا بانوان محترم بتوانند از امکانات و تجهیزات ورزشی بهره ببرند.

 

پاکدامن خاطر نشان ساخت :علیرغم مشکلات مالی که از ابتدای شروع بکار دولت تدبیر و امید وجود داشت پروژه های عمرانی ورزشی خوبی را در مراکز بخش ها و روستاها شاهد مورد بهره برداری و استفاده ورزشکاران قرار گرفت که این حرکت نشان از توجه ویژه دولت به امر فراهم آوردن امکانات ورزشی برای همه نقاط کشور می باشد.

 

معاون استاندار هرمزگان با اشاره به نتایج کسب شده در امر ورزش قهرمانی شهرستان در سطح بین المللی و کشوری از برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران فعال سال گذشته در آینده نزدیک خبرداد.

 

شهرستان میناب با ۳۸ هیات ورزشی در سطح شهرستان با فعال بودن ۳۹ تیم در سطح استان و ۳ تیم ورزشی در سطح کشور فعال می باشند که ۱۴ نفر از ورزشکاران شهرستان میناب دارای عضویت تیم ملی در رشته های مختلف می باشند.

 

جلسه شورای ورزش شهرستان میناب به ریاست علیرضا پاکدامن معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب و با حضور روسای هیات های ورزشی و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff