پوشاک فروشان و مدهای رایج در بازار ساماندهی می‌شوند
+ پ -
پوشاک فروشان و مدهای رایج در بازار ساماندهی می‌شوند

رئیس اداره اصناف پارسیان از ساماندهی واحدهای صنفی پوشاک فروشی و لباس‌های رایج در بازار در شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، صالح یعقوبی رئیس اداره اصناف شهرستان پارسیان گفت: در نشست مشترک اماکن محترم نیروی انتظامی، اداره محترم صنعت معدن تجارت و اتاق اصناف شهرستان با متصدیان واحدهای صنفی پوشاک فروشان و هیأت مدیره اتحادیه پوشاک فروشان تصمیمات خوبی در خصوص نحوه ساماندی ارائه شد.

 

وی اضافه کرد: مردم شهرستان باورهای دینی خوبی دارند و به اصول مذهبی و دینی خود پایبند هستند لذا ما به عنوان متولیان باید این موضوع را در نظر بگیریم تا خدای ناکرده خانواده‌ها مجبور به انتخاب بد نشوند.

 

رئیس اصناف پارسیان خاطر نشان کرد: در برخی موارد مشاهده می‌شود که خریدار مجبور است از بین البسه و پوشاک موجود نیاز خود را برآورده کند هرچند آن پوشش را به لحاظ اعتقادات دینی خود قبول ندارد و متأسفانه ممکن است فروشندگان نیز از این موضوع غافل باشند و ناخواسته این کار صورت گرفته باشد که باید این موضوع مد نظر قرار بگیرد.

 

یعقوبی در خصوص تصمیمات اتخاذ شده در این نشست گفت: در این جلسه مصوب شد فروشندگان لباس زیر برای خانم‌ها و آقایان مجزا باشد، ویترین‌های واحدهای صنفی باورهای مردم را مد نظر قرار دهند و از نمایش مواردی که زننده باشد پرهیز کنند، در استفاده از مانکن‌ها شئونات و باورهای مردم مد نظر قرار بگیرد، فروشندگان از عرضه البسه و پوشاکی که با آئین‌های ملی و مدهبی مردم سنخیت ندارد پرهیز شود.

 

رئیس اداره اصناف شهرستان در پایان گفت: در این نشست علاوه از موضوعاتی که عرض شد مواردی از جمله هشدار به فروشندگان در خصوص رعایت سود قانونی، نصب اتیکت، صدور فاکتور نیز بحث و تبادل نظر شد و تأکید شد که فاکتورهای سربرگ‌دار و مهر شده خام در اختیار غیر قرار داده نشود.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff