پوشاندن ضعف فرهنگی دانشکده سما راه حل معضل نیست
+ پ -
پوشاندن ضعف فرهنگی دانشکده سما راه حل معضل نیست
مسئول بسیج دانشجویی استان تکذیب کرد؛

پوشاندن ضعف فرهنگی دانشکده سما راه حل معضل نیست

مسئول بسیج دانشجویی استان گفت: اوضاع فرهنگی کنونی دانشکده سما مطلوب آرمان‌های انقلاب اسلامی نیست و با وضعیت ایده آل خیلی فاصله دارد اگرچه این وضعیت به معنای نادیده گرفتن تلاش مسئولین امر نیست.

جواد بیژنی، مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ با اشاره به جوابیه دانشکده سما بندرعباس در خصوص خبر هرمزپرس” دفتر فرهنگ یا دفتر سرهنگ” گفت: از آوردن عنوان بسیج دانشجویی در جوابیه دانشکده سما و هزینه نمودن از مسئول بسیج دانشجویی در جوابیه متعجب شدم چرا که اساسا آن یادداشت ارتباطی به بسیج دانشجویی ندارد.

مسئول بسیج دانشجویی استان اظهار داشت: البته معتقدم هیچ مخاطب منصفی نمی تواند اوضاع فرهنگی کنونی دانشکده را مطلوب آرمانهای انقلاب اسلامی بداند و این با وضعیت ایده آل خیلی فاصله دارد اگرچه این وضعیت به معنای نادیده گرفتن تلاش مسئولین امر نیست.

وی افزود: معتقدیم همه ما در برابر مفهومی که “دانشگاه اسلامی” نام دارد فرسنگ ها فاصله داریم و پوشاندن ضعفها و کاستی ها کمک به حل مساله نخواهد کرد بلکه بر این باورم که می توان با تکیه بر خرد جمعی و استفاده از ظرفیت مجموعه ها و شخصیت های فرهنگی دلسوز بر ابن ضعف ها فائق آمد.

وی تصریح کرد: بسیج دانشجویی آماده است که مشفقانه همه توان خود را در راه این آرمان بزرگ(تحقق دانشگاه اسلامی)به میدان بیاورد، و به کمک متولیان امر بشتابد.

بیژنی خاطرنشان کرد: پیشنهاد داریم مسئولین امر دانشجویی با توجه به حساسیت زمینه کاری سطح تحمل خود را در برابر انتقادات سازنده منتقدین بالا ببرند باشد که روزی این هدف بزرگ تحقق یابد.

 

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff