پناه بردن اعراب به رهبران کفر و الحاد شرم‌آور است/ هدف از حربه اختلاف‌افکنی، تجزیه کشورهای عربی است
+ پ -
پناه بردن اعراب به رهبران کفر و الحاد شرم‌آور است/ هدف از حربه اختلاف‌افکنی، تجزیه کشورهای عربی است

امام‌جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس با بیان اینکه پناه بردن اعراب به رهبران کفر و الحاد شرم‌آور است گفت: بسیار شرم آور است که رهبران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس برای حل مشکلات اجتماعی خود متوسل به رهبران کفر و الحاد می‌شوند.

شیخ احمد عالی‌زاده،امام‌جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس  در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با بین اینکه تلاش ملتهای مسلمان منطقه برای تغییر اوضاع اجتماعی کشورهایشان که مبتنی بر استبداد و تبعیض‌نژادی است، گفت: استکبار جهانی با حمایت‌های تسلیحاتی خود از رهبران مزدور و دست نشانده‌اش می‌خواهد به خیال پوچ و واهی خود این اراده و اختیار را از مردم به پاخواسته و مصمم منطقه سلب کند.

وی افزود: بسیار شرم آور است که رهبران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس برای حل مشکلات اجتماعی خود متوسل به رهبران کفر و الحاد می‌شون.

عالی زاده اظهار کرد:دشمن می‌خواهد با ایجاد اختلاف و دو دستگی میان ملتهای منطقه و با استفاده از حربه اختلاف‌افکنی زمینه تجزیه این کشورها را فراهم کند، تا بدین وسیله به اهداف شوم خود نائل شود.

 

وی با اشاره به آیه ۱۱ سوره مبارکه رعد اظهار کرد: اگرچه مشیت الهی فوق همه اراده‌ها و مشیت‌ها است لیکن پروردگار این اراده را نیز به ملت‌ها داده تا در سرنوشت خود دخالت مسقیم داشته باشند.
امام‌جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس

امام‌جمعه موقت اهل‌سنت بندرعباس با بیان اینکه ارزش صلح امام‌حسن(ع) با معاویه  از قیام امام‌حسین(ع) کمتر نیست، خاطر نشان کرد: رهبران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس راه صلح و سازش را در پیش بگیرند تابیش از این خون انسانهای بی‌گناه ریخته نشود و اهل یمن باید در برابر توطئه‌های دشمن صبور، مقاوم و پایدار باشند.

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff