پلی آف لیگ برتر فوتبال هرمزگان برگزار می شود
+ پ -
پلی آف لیگ برتر فوتبال هرمزگان برگزار می شود

بعداز کش و قوس فراوان چهارشنبه ۱۱شهریور ماه، ترکیب بازیهای پلی آف لیگ برتر استان هرمزگان فصل ۹۴-۹۵ مشخص خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  ورزش پنج، چهارتیم نهایی این مرحله مشخص شدند که شهاب سلیمانی و خلیج فارس میناب از گروه شرق و آلومینیوم نوین المهدی و استقلال گچین از گروه غرب به بازیهای پلی آف لیگ برتر استان رسیدند.

 

 

در گروه غرب تیم آلومینیوم نوین المهدی توانست در صدر جدول ۹تیمی قرار بگیرید و استقلال گچین به رتبه دوم بسنده کند تا این دوتیم از گروه غرب راهی پلی آف شدند.

 
از گروه شرق که ۹تیم حضور داشتند که با انجام فقط دور رفت بازیها چهارتیمی که امتیازش بالاتر بود به مرحله بعد که باحضور تیمهای تختی شهوار- خلیج فارس میناب- آرش بیکاه- شهاب سلیمانی برگزارشد. در این دوره تیمها باهم بازی کردند که دو تیم شهاب سیلمانی و خلیج فارس میناب راهی پلی آف شدند.

 
تیم اول و دوم گروه شرق با انجام دوبازی آخر گروه شرق در روز چهارشنبه مشخص خواهد شد.

 

 

در روز آخر شهاب سلیمانی در بیکاه به مصاف آرش بیکاه میرود و همچنین تیم خلیج فارس میناب میزبان تیم تختی شهوار میناب خواهد بود.

 
در جدول گروه شرق تیم شهاب سلیمانی میناب با ۲۳امتیاز درصدرجدول قراردارد و تیم خلیج فارس میناب با ۲۱ امتیاز در رتبه دوم قراردارد.

 

 

بدین ترتیب با مشخص شدن برنامه بازیهای پلی آف لیگ برتر، تیم اول گروه شرق به مصاف تیم استقلال گچین خواهد رفتو تیم دوم گروه شرق به مصاف تیم آلومینیوم نوین المهدی خواهد رفت.

 

 

یکی از نکات قابل توجه لیگ استان هرمزگان در گروه غرب برای تیمهای استقلال گچین و آلومینیوم نوین المهدی این است که این دوتیم نزدیک به ۷ماه درگیر این رقابت ها بودند.

 

 

البته سایر تیمهای لیگ یک گروه غرب مدت ۶ماه درگیر این مسابقات بودند، همچنین تیمهای لیگ یک گروه شرق هم ۵ماه درگیر این مسابقات بودند.

 

 

تیمهای استقلال گچین و آلومینیوم نوین المهدی با برگزاری ۱۶بازی به مرحله پلی آف رسیدند.در حالی که تیمهای شهاب سلیمانی و خلیج فارس میناب با برگزاری ۱۱بازی انجام دادند و به مرحله پلی آف رسیدنند.

 

 

همه این مشکلات را میتوان به دیر شروع شدن لیگ یک در  گروه شرق ارتباط داد. در گروه شرق با حضور هشت تیم از شهر میناب و فقط یک تیم از بیکاه و متاسفانه با وجود فقط یک زمین چمن و حضور ۸ تیم از شهر میناب این مشکلات به وجود آمد. قابل ذکر است که برای حل این مشکلات تلاش چشم گیر آقای دبیده قابل توجه بود.

 

 

که باید تشکر ویژه ایی از آقای دبیده ریاست محترم هیات فوتبال استان هرمزگان کرد که با جلسات متعدد با مسئولین شهر میناب و تماسهای شبانه روزی این مشکلات حل و فصل شد تا تیمهای میناب بتوانند در این مسابقات شرکت کنند و نبوغ و استعداد های جوان میناب به هدر نرود.

 

 

در پایان لازم است از آقای علی یوسفی مسئول کمیته مسابقات، محمد مرادی، مهندس اسحاق بازیار ریاست محترم کمیته داوران، داوران محترم ، ناظرین و نماینده هیات، سرپرستان تیمهای شرکت کننده در لیگ یک استان هرمزگان درفصل۹۳-۹۴ ، مربیان، بازیکنان و هوادران  تشکر قدردانی کرد که در برگزاری این مسابقات همکاری شبانه روزی داشتند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff